Antčiužiniai VISCO. Pagaminta Čekijoje

229.00 

Antčiužiniai VISCO gaminami didžiausioje Čekų čiužinių gamykloje.  Kuri čiužinius bei antčiužinius gamina jau daugiau nei 60 metų.

Antčiužiniai VISCO pagaminti iš kokybiško viskoelastinio putų poliuretano (tingus poliuretanas). Tinkamos formos profilis pagerina kraujo apytaką bei horizontalią ventiliaciją ir taip leidžia tinkamai pailsėti po sunkios darbo dienos. Viskoelastinis antčiužinis suteikia panirimo pojūtį, leidžia patogiai atsigulti optimalioje padėtyje ir tinkamai paskirsto kūno svorį per visą čiužinio plotą. Antčiužiniai turi prilaikymo gumas kiekviename kampe, kurios neleis ančiužiniui slydinėti po lovą.

Antčiužiniai gali būti gaminami pagal Jūsų norimus inidividualius išmatavimus.

O gal vietoje antčiužinio Jums vertėtų pasikeisti čiužinį? Visus mūsų turimus čiužinius rasite čia: https://arbaldas.lt/miegamojo-baldai/ciuziniai/

Jei ieškote ne tik antčiužinių, bet ir svetainės baldų, maloniai kviečiame prisijungti prie mūsų internetinės parduotuvės: https://arbaldas.lt

Visas prekes turime savo sandėlyje Vokietijoje, todėl prekės Jus pasieks per labai trumpą laiką. Prekes galėsite atsiimti mūsų baldų salonuose arba už papildomą mokestį Jums pristatysime tiesiai į namus.

Nemokamas pristatymas

  • 2 metų garantija
  • Surinkimo paslaugos (papildomas mokestis)
Scroll to Top