Fotelis su reglaineriu Launcesteon

1249.00 

Fotelis su reglaineriu. Foteliai gali būti užsaknėjami Jūsų norimos spalvos. Foteliai išsiardo į dvi dalis, t.y. sėdimoji dalis atsiskiria nuo atlošalo. Specialus tvirtinimas yra sugalvotas, jog būtų lengva baldus įnešti net pro siauriausias duris, nereikėtų patirti streso ir matuoti durų staktos ir jaudintis, jog galbūt baldai netilps.

Mechaninio reglainerio funkcija padės atsipalaiduoti po sunkios darbo dienos. Elektrinio valdymo dėka, Jūs lengvai pasirinksite Jums patogiausią sėdėjimo poziciją. Fotelio spalva: capuccino. Fotelis su reglaineriu ir išmatavimai: Plotis: 74 cm, aukštis 111 cm, bendras gylis 77 cm. Sėdėjimo aukštis 47 cm, sėdėjimo gylis 53 cm. Fotelis gali stovėti viduryje kambario, kadangi nugarinė dalis yra taip pat tokios pačios spalvos.

Jei neradote Jums patinkančio modelio mūsų baldų salonuose maloniai kviečiame prisijungti prie mūsų internetinės parduotuvės: https://arbaldas.lt

Visas prekes turime savo sandėlyje Vokietijoje, todėl prekės Jus pasieks per labai trumpą laiką. Prekes galėsite atsiimti mūsų baldų salonuose arba už papildomą mokestį Jums pristatysime tiesiai į namus.

Kviečiame apsilankyti mūsų facebook paskyroje: https://www.facebook.com/arbaldas/

Galbūt tik fotelio Jums neužtenka ir ieškote didesnio komplekto? Kviečiame užsukti į mūsų puslapį kur yra minkštų baldų komplektaihttps://arbaldas.lt/svetaines-baldai/minkstu-baldu-komplektai/

 

Nemokamas pristatymas

  • 2 metų garantija
  • Surinkimo paslaugos (papildomas mokestis)
Scroll to Top