Minkštas kampas Multiflexx

1493.00 

Minkštas kampas Multiflexx įneš žasimingumo ir pozityvios energijos į jūsų namus. Kaip ir visi Vokietijos baldų gamintojo POCO baldų, šis minkštas kampas pasižymi universalumu, talpia patalynės dėže ir gali tapti erdve, bei patogia lova, jūsų svečių ar artimųjų nakvynei. Vandenyno spalva sukurs ne tik jaukią, pozityvią, bet tuo pačiu ir raminančią atmosferą svetainėje. Minkštas kampas Multiflexx puikiai dera šviesiame interjere, papildytas tamsiais akcentaip, kaip pagalvėlės. Puikiai tiks nedidelėse erdvėse, bute ar sodyboje. Su šiuo minkštu kampu, jūsų namuose vasara gali tęstis visus metus.

 

Praktiška komplektacija

Minkštas kampas Multiflexx yra modulinis baldas. Tai reiškia, kad jį galima rinktis iš gausybės spalvų ir formų. Priklausomai nuo jūsų svetainės plano, galite rinktis L arba veidrodinį variantą. Esant labai ribotai erdvei, užsisakykite sofos versiją, bet papildomos patalynės dėžės. Kaip matosi nuotraukose, galite rinktis iš skirtingų porankių, iš kurių keletas turi reguliavimo funkciją. Tobula, norint patogiai prigulti, knygos skaitymui ar filmo žiūrėjimui. Užsuktie į ARBALDAS baldų saloną Vilniuje ir pamatykite šį minkštą kampą gyvai, bei gausybę kitų baldų. Jeigu nerasite jums tinkančio, mes padėsime išsirinkti ir užsakyti jūsų tobulą baldą.

Išmatavimai

  • Aukštis – 90cm
  • Plotis – 162cm
  • Gylis – 95cm

Apie Gamintoją

POCO yra Vokietijos baldų gamintojas, kuris orientuojasi į maksimalų praktiškumą ir modernų patogumą. Įmonė nuolatos investuoja į naujų technologijų, konceptų ir dizainų kūrimą, taip užtikrindami, kad kiekvienas jų baldas gali turėti daugybę kombinacijų, formų, splavų ir tekstūrų. POCO inžinieriai ir dizaineriai renkasi natūralias medžiagas – medis, metalas, medvilnė ir oda sėdimiems ir liečiamiems paviršiams, taip suderindami modernias technologijas ir klasikines detales. Daugelį POCO baldų galite kombinuoti pagal savo poreikius, namų erdvę ir spalvų paletę. ARBALDAS baldų salone padėsime išsirinkti tinkamiausią variantą ir sukurti nepamirštamą namų jaukumą.

Jeigu šitas kampas ne jums, pažvelkite į mūsų sofų lovų pasirinkimą: https://arbaldas.lt/sofos-lovos/

Prie šio kampo puikiai dera šviesūs ir mediniai stalai:

https://arbaldas.lt/valgomojo-baldai/stalai/

 

Visas prekes turime savo sandėlyje Vokietijoje, todėl prekės Jus pasieks per labai trumpą laiką. Prekes galėsite atsiimti mūsų baldų salonuose arba už papildomą mokestį Jums pristatysime tiesiai į namus.

Kviečiame apsilankyti mūsų facebook paskyroje: https://www.facebook.com/arbaldas/

Nemokamas pristatymas

  • 2 metų garantija
  • Surinkimo paslaugos (papildomas mokestis)
Scroll to Top