Minkštas kampas Roma U forma

1999.00 

Minkštas kampas Roma U forma. Audinys: pasirenkamas. Spalva: pasirenkamos. Užsakant baldą kampo pusę galima rinktis. Komplektą sudaro kampinė sofa su miegama dalimi. Ši funkcija užsakoma papildomai. Taip pat papildomai kampas gali būti su patalynės dėže. Išmatavimai kampinės sofos: ilgis 260 cm, plotis 170 cm, miegama dalis 140×210 cm arba U forma 227x330x167 cm.

Galbūt Jums komplektas sudarytas iš kampinės U formos sofos yra per didelis? Kviečiame užsukti į mūsų puslapį kur yra tik sofos.

Baldai yra užsakomi. Baldų audinį ir spalvą galite rinktis. Audinių pasirinkimą rasite čia.    Minkštas kampas Roma U forma atitinka geriausią kainos kokybės santykį.

Baldų kompanija „AEK “ Įkurta 1991 m. Daugiau nei dvidešimt dvejus metus „AEK“ gamina poilsio baldus iš odos ir audinio, kurie vėliau parduodami visoje Europoje. Įmonė naudoja tik FSC sertifikuotą medieną savo gaminiams.

Jei neradote Jums patinkančio modelio mūsų baldų salonuose maloniai kviečiame peržiūrėti gamintojų katalogus.

Kai kurias prekes turime savo sandėlyje Vokietijoje, todėl prekės Jus pasieks per labai trumpą laiką. Prekes galėsite atsiimti mūsų baldų salonuose arba už papildomą mokestį Jums pristatysime tiesiai į namus.

Kviečiame apsilankyti mūsų facebook paskyroje.

Nemokamas pristatymas

  • 2 metų garantija
  • Surinkimo paslaugos (papildomas mokestis)
Scroll to Top