Poliuretaninis čiužinys Greta iš Čekijos

360.00 

Čiužinys Greta. Čiužinys gali būti pagamintas pagal individualius išmatavimus.

Viengulis ir dvigulis čiužinys. Sudėtis: tvirtas trisluoksnis  branduolys su profiliuota iš vidinės pusės PUR poliuretanu. Poliuretanai sutvirtinti  4 cm storio RE plokšte. Taip pat galite pasirinkti čiužinio užvalkalus iš skirtingų medžiagų:

Užvalkalo audinys MORAVIA pagamintas iš išskirtinio megzto audinio, kurio sudėtyje yra didelis kiekis natūralios viskozės. Jis labai minkštas ir maloniai glotnus, todėl jį naudojame prabangios linijos čiužiniams gaminti. Iš spygliuočių medžių gautos celiuliozės gaminama natūrali viskozė suteikia audiniui pralaidumo, todėl drėgmė puikiai pašalinama ir  sukuriamas optimalus mikroklimatas sveikam miegui.

Čiužinio užvalkalo audinys MORAVIA užtikrins visiškos prabangos pojūtį. Perdygsniuota su PES sluoksniu 400 g/m2, galima skalbti iki 60 °C. Aktyvi antibakterinė apasauga AEGISTM pasižymi aktyvių dalelių ,,prikibimu‘‘ prie audinio pluošto. Bet kokiam mikroorganizmui susidūrus su AEGISTM dalelėmis,
ląstelės membrana yra suardoma ir sunaikinama.

AEGISTM technologija efektyviai užkerta kelią erkėms, pelėsiui bei grybeliui ir kartu nepadidina šių mikroorganizmų atsparumo. Aktyviosios dalelės yra atsparios pakartotiniam plovimui, jos yra nelaidžios vandeniui ir nepatenka į aplinką.

Audinio sudėtis:
60% poliesteris
37% viskozė
2% poliamidai
1% elastanas

Šio užvalkalo Avalon audinio gamyboje naudojamos sidabro mikrodalelės, pagerinančios lovos higieną. Ši SILVERGUARD®
technologija yra užregistruota kaip neprilygstama antibakterinė apsauga. Sidabro jonai (Ag ) saugo audinį nuo mikroorganizmų ir neleidžia jiems daugintis natūraliu būdu. Sąlyčio su oda metu užtikrinama natūrali pusiausvyra, o mikrobiologinis poveikis daromas tik audinio paviršiuje.

Šio audinio sudėtyje taip pat yra natūralaus viskozės pluošto, kuris modernaus dizaino dėka padaro jį prabangiu. Šis užvalkalo audinys užtikrina absoliučią švarą ir komfortą. Perdygsniuota su PES sluoksniu 320 g/m2, galima skalbti iki 60 °C.

Audinio sudėtis:
74% poliesteris
26% viskozė

Čiužinio užvalkalo audinys OLYMPIC – tai elegantiško dizaino ir nuo nepageidaujamo mikroorganizmų poveikio saugančios antibakterinės apsaugos SANITIZED® derinys. Audinį nesunku prižiūrėti, jame nesiveisia erkės, be to jis yra gražus ir malonus liesti. Perdygsniuota su PES sluoksniu 320 g/m2, galima skalbti iki 60 °C.

Audinio sudėtis:
100% poliesteris

Čiužinio užvalkalo audinys su ALOE VERA antibakterine apsauga yra labai praktiškas skalbti, todėl užtikrinama lovos
higiena. Šis audinys niekada Jūsų nenuvils ir užtikrins komfortą bei sveiką miegą. ALOE VERA yra labai paprastas
sprendimas kiekvienam – ypač mažiems vaikams ir pagyvenusiems žmonėms, kuriems reikia užtikrinti geresnę higieną.
ALOE VERA yra tiesiog būtinybė. Perdygsniuota su PES sluoksniu 150 g/m2, galima skalbti iki 60 °C.

Audinio sudėtis:
100% poliesteris

Čiužinius rasite mūsų baldų salonuose Kaune ir Vilniuje. Užsakyti čiužinius su pasirinktu užvalkalu galima ir internetu, užsakymo trukmė iki 8 savaičių. 

Standartinių išmatavimų čiužinys: 80×200 cm, 90×200 cm, 100×200 cm, 120×200 cm, 140×200 cm, 160x200cm, 180×200 cm, 200×200 cm. Taip pat galime pagaminti čiužinius pagal Jūsų pageidavimus 1 cm tikslumu. Galite kreiptis į mūsų salonus dėl individualaus užsakymo, kontaktinius baldų salonų duomenis rasite šioje nuorodoje: https://arbaldas.lt/contact/

Galbūt Jums reikia ne tik čiužinio, tačiau norite įsigyti ir miegamojo lovą ?  Kviečiame užsukti į mūsų puslapį kur yra miegamojo lovos: https://arbaldas.lt/sofos-lovos/

Įmonė MORAVIA COMFORT s.r.o. yra didžiausia čiužinių gamintoja Čekijoje. Mūsų istorija siekia 1950 m., kai Moravijos pietuose Breclave buvo pradėta GUMOTEX ir GUMOTEX MATRACE čiužinių gamyba. Išlaikę 65 metų trunkančią tradiciją 2015 m. pradėjome naujo prekės ženklo čiužinių gamybą. Siūlome platų čiužinių asortimentą – nuo tradicinių minkštų putų poliuretano iki spyruoklinių čiužinių, nuo čiužinių iš HR poliuretano iki patogių čiužinių iš „tingaus poliuretano“ arba latekso.

Mūsų specialistų komanda sugalvojo į čiužinių gamybą įtraukti naujų medžiagų ir tam tikrų technologinių naujovių, pavyzdžiui, taikyti antibakterinį poliuretano ir audinio apdorojimą, naudoti apsaugą nuo erkių ar temperatūros reguliavimą, kad miegoti būtų patogu ir pailsėti pavyktų dar geriau. Gausiame savo asortimente taip pat skiriame vietos medicininėms įstaigoms, viešbučiams, pensionams ar sanatorijoms skirtiems specialiems čiužiniams.

Dėl aiškių kūrimo ir gamybos technologijų, čiužiniai yra projektuojami, kuriami, tikrinami ir į rinką pristatomi atsižvelgus į mūsų klientų poreikius bei naujausias tendencijas. Čiužiniai dažnai yra diversifi kuojami ir papildomi kokybiškais priedais, pavyzdžiui, lovomis, grotelėmis, pagalvėmis, madingomis antklodėmis.

Visa tai yra tam, kad klientui būtų patogu ir jis būtų patenkintas. Šiame kataloge pristatomi gaminiai yra ilgo MORAVIA COMFORT s.r.o. įmonės darbuotojų darbo tyrimų bei sveikam miegui skirtų medžiagų gamybos srityje bei griežčiausių Europos standartų laikymosi rezultatas.

Jei neradote Jums patinkančio modelio mūsų baldų salonuose maloniai kviečiame prisijungti prie mūsų internetinės parduotuvės: https://arbaldas.lt

Visas prekes turime savo sandėlyje Vokietijoje, todėl prekės Jus pasieks per labai trumpą laiką. Prekes galėsite atsiimti mūsų baldų salonuose arba už papildomą mokestį Jums pristatysime tiesiai į namus.

Kainų lentelė

80, 90 100 x 200cm – 200 €

120, 140 x 200cm – 330 €

160 x 200cm – 360 €

180 x 200cm – 400 €

 

Nemokamas pristatymas

  • 2 metų garantija
  • Surinkimo paslaugos (papildomas mokestis)
Scroll to Top