I-V: 11.00-19.00 val. VI: 11.00 - 16.00 val.
+370 61117967 info@arbaldas.lt arbaldas
Slapukų politika

Ši Slapukų politika taikoma slapukų rinkimui svetainėje www.arbaldas.lt.

Kas yra slapukai?

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kurią Svetainė Jums joje apsilankius išsaugo Jūsų kompiuteryje arba judriojo ryšio įrenginyje. Dėl jo Svetainė gali tam tikrą laiką „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), o Jums nereikia jų iš naujo įvedinėti kaskart lankantis Svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Kokių tipų slapukus renkame?

Būtini slapukai

Šie slapukai yra būtini, kad galėtumėte naršyti Svetainėje ir naudoti jos funkcijas, tokias kaip prieiga prie saugių Svetainės sričių. Be šių slapukų negalėtų būti Jūsų pageidaujamos paslaugos, pavyzdžiui, pirkimo internetu.

Funkciniai slapukai

Šie slapukai leidžia Svetainei įsiminti Jūsų parinktis, kad vėliau Jums būtų patogiau ja naudotis. Svetainėje naudojami funkciniai slapukai, kad galėtume atsiminti Jūsų pasirinkimus, pvz., kalbų nuostatas, krepšelio pasirinkimai ir kitus internetinius nustatymus, ir pateikite pasirinktas individualizuotas arba patobulintas funkcijas, kad kitą kartą, kai lankotės Svetainėje, Jums nereikės visos šios informacijos įvesti iš naujo. Svetainje taip pat gali skaitomi Jūsų naršyklės nustatymai, kad ji būtų rodoma tinkamai Jūsų ekrane. Jei ištrinsite funkcinius slapukus, Jūsų pasirinktos nuostatos ar nustatymai nebus išsaugoti vėlesniam apsilankymui.

Statistiniai slapukai

Svetainėje naudoja šiuos slapukus, kad surinktų informaciją apie tai, kaip lankytojai naudojasi mūsų Svetaine. Šie statistiniai duomenys suteikia mums informacijos apie tai, kaip dažnai lankoma mūsų Svetainė, kuriuose mūsų Svetainės vietose lankytojai praleidžia daugiausiai laiko, kaip dažnai jie sąveikauja su puslapiu ar jo dalimi, tai leidžia mums sukurti patogesnę Svetainės struktūrą, navigaciją ir turinį. Taip pat galima stebėti, jei Jums kyla kokių nors klaidų ir nustatyti, kurias mūsų Svetainės dalis reikia koreguoti.

Reklaminiai slapukai

Šie slapukai naudojami tam, kad rodytų reklaminius skelbimus, kurie turėtų būti įdomūs būtent Jums ir atitikti Jūsų interesus. Šie slapukai naudojami siekiant įvertinti reklamos kampanijų pristatymą ir našumą bei apriboti reklamų rodymo kartų skaičių. Trečiosios šalies taikomus reklaminius slapukus Jūsų įrenginyje gali įdėti trečiųjų šalių reklamuotojai, skelbimų tinklai, rinkodaros analitikai ir kiti paslaugų teikėjai.

Kaip pašalinti slapukus?

Daugelis naršyklių yra nustatytos taip, kad automatiškai priimtų slapukus. Jei pasirinkote ištrinti slapukus, nepamirškite, kad bus pašalintos ir visos nustatytos parinktys. Be to, visiškai užblokavus slapukus, daug interneto svetainių (įskaitant ir mūsų Svetainę) gali neveikti tinkamai. Jeigu Jums reikia išsamesnės informacijos apie slapukus, apsilankykite interneto svetainėje www.aboutcookies.org, kur rasite išsamios, nepriklausomos informacijos apie tai, kaip išjungti slapukus per naršyklės nuostatas ir kaip pašalinti slapukus, kurie jau yra Jūsų kompiuteryje. Kad pašalintumėte slapukus iš mobiliojo telefono, turėsite pasiskaityti telefono naudojimo instrukciją.

Galiojimas ir pakeitimai

Ši Slapukų politika galioja nuo 2018 m. gegužės 25 d. Jei pakeisime šią Slapukų politiką, paskelbsime jos atnaujintą versiją Svetainėje www.arbaldas.lt. Slapukų politikos pakeitimai ir (ar) papildymai įsigalioja po jų paskelbimo Svetainėje momento.