Sofa pastoviam miegojimui easy sleep

1899.00 

Sofa lova Easy sleep . Natūralios odos sofa. Spalva: pilka. Dvievietė sofa skirta pastoviam miegojimui. Išmatavimai : ilgis 142 cm, aukštis 92 cm, gylis 94 cm, sėdėjimo aukštis 49,5 cm, sėdėjimo gylis 56 cm.

Baldai yra užsakomi. Jūs gaite rinktis iš daugybės audinių ir spalvų. Taip pat ir natūralios odos. Tai suteiks didelę pasirinkimo laisvę Jums arba Jūsų interjero specialistui, dizaineriui. Sofa gali būti ir kitokių išmatavimų, taip pat ir kitokių matmenų. Taip pat gali būti kampas su miegamąja funkcija skirta pastoviam miegojimui.

Kuo ypatinga sofa lova skirta pastoviam miegojimui? Šioje sofoje yra specialus mechanizmas sulankstantis čiužinį bei ištiesiantis jį kai to reikia. Šioje sofoje naudojamas čiužinys yra kaip miegamojo lovoje14 cm storio čiužinys suteikia visus miegojimo lovoje privalumus. Miegamos dalies plotas 130 x 190 cm.

Mes parduodame Steinpol minkštųjų baldų fabriko produkciją. Galime pasiūlyti daugiau nei 100 skirtingų modelių, kiekvienam klientui pagal individualų poreikį.

Jei neradote Jums patinkančio modelio mūsų baldų salonuose maloniai kviečiame prisijungti prie mūsų internetinės parduotuvės: https://arbaldas.lt

Visas prekes turime savo sandėlyje Vokietijoje, todėl prekės Jus pasieks per labai trumpą laiką. Prekes galėsite atsiimti mūsų baldų salonuose arba už papildomą mokestį Jums pristatysime tiesiai į namus.

Nemokamas pristatymas

  • 2 metų garantija
  • Surinkimo paslaugos (papildomas mokestis)
Scroll to Top