Solidus valgomojo stalas Sultan

799.00 

Solidus valgomojo stalas Sultan yra skirtas tiems, kurie vertina kokybiškus baldus. Šis stalas talpinas 8 žmones, tad yra skirtas didesnėms valgomojo erdvėms. Puikiai tinka didelėms šeimoms, bei tiems, kurie mėgaujasi draugų ir artimųjų kompanija. Šis stalas puikiai derės viešose ir ofiso erdvėse, kuriose reikia sudaryti solidumo įspūdi. Tvirtos metalinės kojos taip pat pasižymi išskirtiniu dizainu. Aukso spalva nepakartojamai dera su natūralaus medžio spalvomis ir raštais. Nedidelis kojų išnešimas suteikia ypatingo tvirtumo ir stabilumo, tad galite drąsiai nukrauti stalą bet kuo. Šio stalo ilgis yra 195cm, tad realybėje sudaro nepaprastą įspūdį. Leiskite pasidžiaugti tiek sau, tiek ir žmonėms, kuriuos norite nustebinti savo svetingumu.

SUDERINAMUMAS

Sodri ruda spalva puikiai dera tiek prie šviesaus interjero, tiek ir tamsesnių spalvų. Išskirtiniai medžio raštai suteikia originalumo ir universalumo, tad šį išskirtinį stalą galėsite pritaikyti bet kur ir paversti erdvės traukos objektu. Solidus valgomojo stalas Sultan derės tiek jūsų namų svetainėje ar valgomajame, tiek ir ofiso susitikimų kambaryje. Padarykite įspūdį ir suteikite jaukumo jausmą savo svečiams. Puikiai dera su solidžiomis valgomojo kėdėmis, tuo pačiu pavadinimu Sultan. Šis komplektas ne tik puikiai papildo vienas kita, tačiau kartu sudaro nepakartojamą įspūdį.

SPECIFIKACIJOS

  • Ilgis – 195cm
  • Plotis – 95cm
  • Aukštis – 75cm

Dėl kitų variacijų – apsilankykite Rivjeros baldai salonuose Vilniuje ir Kaune. Mūsų baldų specialistai padės jums išsirinkti tinkamiausią baldą.

Solidus valgomojo stalas Sultan  – stilius jūsų namams ar ofisui

Jeigu ieškote kitų baldų, kurie galėtų papildyti šį stalą, pažvelkite į mūsų valgomojo baldų asortimentą:

https://arbaldas.lt/valgomojo-baldai/

Nusprendėte šį stalą pastatyti svetainėje, pasisemkite idėjų čia:

https://arbaldas.lt/svetaines-baldai/

 

Jei neradote Jums patinkančio modelio internetinėje parduotuvėje, kviečiame užsukti į mūsų baldų saloną. Dauguma stalų gali būti derinami pagal jūsų poreikį – galite pasirinkti reikiamo dydžio, spalvų ir tekstūrų stalus.

 

Visas prekes turime savo sandėlyje Vokietijoje, todėl prekės Jus pasieks per labai trumpą laiką. Prekes galėsite atsiimti mūsų baldų salonuose arba už papildomą mokestį Jums pristatysime tiesiai į namus.

 

Galite sekti mus Facebook paskyroje: Facebook

Nemokamas pristatymas

  • 2 metų garantija
  • Surinkimo paslaugos (papildomas mokestis)
Scroll to Top