Stilingas apvalus stalas Suny Set

499.00 

Stilingas apvalus stalas Suny Set taps jūsų namų traukos centru nuo pat pirmos akimirkos. Dėl savo dydžio, laisvai ras vietą nedideliuose – vieno kambario ar studio tipo butuose. Jo skersmuo yra 75 centimetrai, tad nors ir neužima daug vietos, norėdami galite laisvai sutalpinti keturis žmones. Tai yra protingas sprendimas, kadangi baldas puikiai dera tiek ir naujos statybos butuose, kuriuose dominuoja šviesios spalvos, tiek ir senesnio interjero dizaino erdvėse, kurioms reikia įkvėpti naujos gyvybės. Juodos ir aukso spalvos akcentai puikiai papildo vienas kitą ir sukuria

SUDERINAMUMAS

Ar yra bent vienas interjeras, kuriame netinka baltos spalvos marmuras? Būtent šia tekstūra ir spalva pasižymi stilingas apvalus stalas Suny Set. Kraštas yra padailintas juodos ir aukso spalvos ornamentais, kurie prideda išskirtinumo ir sukuria kontrastą su paviršiumi. Aukso spalvos tvirtos kojos ne tik tvirtai laiko šį stalą, bet ir suteikia prabangos jausmą. Puikiai dera su kėdėmis, kurios taip pat turi aukso spalvos metalines kojas. Taip pat tamsesnių spalvų atlošus ir apmušimus. Yra apvilktos oda arba aksomo tekstūra. Dėl savo kontrasto, šis stalas puikiai tiks prie bet kokio interjero. Leiskite sau pasimėgauti truputėliu prabangos ir pasisemkite teigiamos energijos, kurią sukuria šio stalo spalvų ir tekstūrų derinių suma.

SPECIFIKACIJOS

  • Skersmuo – 100cm
  • Aukštis – 75cm

Dėl kitų variacijų – apsilankykite Rivjeros baldai salonuose Vilniuje ir Kaune. Mūsų baldų specialistai padės jums išsirinkti tinkamiausią baldą.

Stilingas apvalus stalas Suny Set  – jaukumas jūsų valgomajam

Jeigu ieškote kitų baldų, kurie galėtų papildyti šį stalą, pažvelkite į mūsų valgomojo baldų asortimentą:

https://arbaldas.lt/valgomojo-baldai/

Nusprendėte šį stalą pastatyti svetainėje, pasisemkite idėjų čia:

https://arbaldas.lt/svetaines-baldai/

 

Jei neradote Jums patinkančio modelio internetinėje parduotuvėje, kviečiame užsukti į mūsų baldų saloną. Dauguma stalų gali būti derinami pagal jūsų poreikį – galite pasirinkti reikiamo dydžio, spalvų ir tekstūrų stalus.

 

Visas prekes turime savo sandėlyje Vokietijoje, todėl prekės Jus pasieks per labai trumpą laiką. Prekes galėsite atsiimti mūsų baldų salonuose arba už papildomą mokestį Jums pristatysime tiesiai į namus.

 

Galite sekti mus Facebook paskyroje: Facebook

Nemokamas pristatymas

  • 2 metų garantija
  • Surinkimo paslaugos (papildomas mokestis)
Scroll to Top