Stilingas išskirtinis stalas Sultanat

839.00 

Stilingas išskirtinis stalas Sultanat yra skirtas norintiems išskirtinio baldų dizaino. Jeigu jums pabodo eiliniai baldai ir norite pagyvinti savo valgomojo erdvę, šis stalas yra būtent tai, ko ieškote. Kadangi šis valgomojo stalas yra 195cm ilgio, jis talpine net 8 žmones. Tad jeigu turite didelę šeimą ar mėgstate priimti svečius, galite drąsiai griebti šį stalą. Tvirtos metalinės, aukso spalvos kojos be vargo atlaikys jūsų dosnias vaišes ilgais vakarais, su kompanija. Šis stalas taip pat tinka ir ofiso erdvėms, kuriose vyksta susitikimai. Leiskite pasijausti patogiai ir padarykite nepamirštamą įspūdį savo svečiams ar potencialiems klientams.

SUDERINAMUMAS

Kadangi šis valgomojo stalas yra pagamintas iš šviesaus medžio, bei turi juodą juostą per vidurį, puikiai tinka išskirtiniuose interjeruose. Puikiai įsilies į kompleksiškus ir modernius interjero dizaino sprendimos. Tuo pačiu pagyvins modernius, naujos statybos valgomuosius, kuriuose dominuoja minimalistiniai akcentai ir baltos sienos. Aukso spalvos, metalinės kojos spinduliuoja prabanga ir švelniu jaukumu. Puikiai dera su kėdėmis, kuriose dominuoja metaliniai akcentai, su aukso atspalviais. Dėl savo dydžio, stilingas išskirtinis stalas Sultanat puikiai dera didelėse erdvėse. Taip pat galite drąsiai naudoti įvairius akcentus, kaip žvakitės servetėlių laikikliai ar gėlės. Dėl savo dydžio, šis stalas yra universalus, kuriant jūsų namų jaukumą.

SPECIFIKACIJOS

  • Ilgis – 195cm
  • Plotis – 95cm
  • Aukštis – 75cm

Dėl kitų variacijų – apsilankykite Rivjeros baldai salonuose Vilniuje ir Kaune. Mūsų baldų specialistai padės jums išsirinkti tinkamiausią baldą.

Stilingas išskirtinis stalas Sultanat  – pagyvinkite savo valgomojo interjerą

Jeigu ieškote kitų baldų, kurie galėtų papildyti šį stalą, pažvelkite į mūsų valgomojo baldų asortimentą:

https://arbaldas.lt/valgomojo-baldai/

Nusprendėte šį stalą pastatyti svetainėje, pasisemkite idėjų čia:

https://arbaldas.lt/svetaines-baldai/

 

Jei neradote Jums patinkančio modelio internetinėje parduotuvėje, kviečiame užsukti į mūsų baldų saloną. Dauguma stalų gali būti derinami pagal jūsų poreikį – galite pasirinkti reikiamo dydžio, spalvų ir tekstūrų stalus.

 

Visas prekes turime savo sandėlyje Vokietijoje, todėl prekės Jus pasieks per labai trumpą laiką. Prekes galėsite atsiimti mūsų baldų salonuose arba už papildomą mokestį Jums pristatysime tiesiai į namus.

 

Galite sekti mus Facebook paskyroje: Facebook

Nemokamas pristatymas

  • 2 metų garantija
  • Surinkimo paslaugos (papildomas mokestis)
Scroll to Top