Stilingas modernus valgomojo stalas Efsane

549.00 

Stilingas modernus valgomojo stalas Efsane sukuria tobulą balansą tarp tradicinių medžiagų ir spalvų, bei šiuolaikinių interjero dizaino tendencijų. Subtilios linijos ir skirtingų spalvų, bei tekstūrų pasirinkimas leis šiam baldui surasti vietą jūsų namuose. Puikiai tiks tiek naujos statybos butuose ar namuose, tiek ir senesniame valgomajame, kuriame norite įkvėpti naujų vėjų ir atsižviežinti. Metalinės valgomojo stalo kojos, su nedideliu išnešimu, suteikia ypatingą stabilumo jausmą. Galite drąsiai nukrauti vaišėmis ir remtis, nebijodami nelaimingų nutikimų. Šis stalas yra apgalvotas, tvirtas ir pritaikytas dažnam naudojimui.

SUDERINAMUMAS

Šis modernus stalas gali pasiūlyti daugybę variacijų. Juodo marmuro išvaizda puikiai dera su aukso spalvos kojomis ir tokiu pačiu apvadu. Tai suteikia sodrią išvaizdą, dvelkenčia prabangą ir solidumu. Tuo tarpu pilkos spalvos akmens masės išvaizdos pasirinkimas žymiai geriau atrodo su sidabrinėmis kojomis. Ši variacija spindi elegancija, minimalizmu ir modernumu. Puikiai dera erdvėse ir valgomuosiuose, kuriuose dominuoja modernus minimalizmas. Šį stalą galima įsigyti ir natūralaus medžio tekstūros, rudos spalvos. Prie šio modelio labiausiai tinka aukso spalvos kojos ir toks pats apvadas. Tokia kombinacija sukuria nepaprastai šiltą jausmą. Stilingas modernus valgomojo stalas Efsane yra tvirtas ir padės jums sukurti nepaprastą jaukumą jūsų valgomajame, kuriame gera valgyti ir būti su artimaisiais.

SPECIFIKACIJOS

  • Ilgis – 165cm
  • Plotis – 90cm
  • Aukštis – 75cm

Dėl kitų variacijų – apsilankykite Rivjeros baldai salonuose Vilniuje ir Kaune

Stilingas modernus valgomojo stalas Efsane – balansas tarp tradicijų ir modernumo

Jeigu ieškote kitų baldų, kurie galėtų papildyti šį stalą, pažvelkite į mūsų valgomojo baldų asortimentą:

https://arbaldas.lt/valgomojo-baldai/

Nusprendėte šį stalą pastatyti svetainėje, pasisemkite idėjų čia:

https://arbaldas.lt/svetaines-baldai/

 

Jei neradote Jums patinkančio modelio internetinėje parduotuvėje, kviečiame užsukti į mūsų baldų saloną. Dauguma stalų gali būti derinami pagal jūsų poreikį – galite pasirinkti reikiamo dydžio, spalvų ir tekstūrų stalus.

 

Visas prekes turime savo sandėlyje Vokietijoje, todėl prekės Jus pasieks per labai trumpą laiką. Prekes galėsite atsiimti mūsų baldų salonuose arba už papildomą mokestį Jums pristatysime tiesiai į namus.

 

Galite sekti mus Facebook paskyroje: Facebook

Nemokamas pristatymas

  • 2 metų garantija
  • Surinkimo paslaugos (papildomas mokestis)
Scroll to Top