Transformuojamas kompaktiškas stalas CLEVER

379.00 

Transformuojamas kompaktiškas stalas CLEVER yra unikalus sprendimas namams su ribota erdve arba mėgstantiems valgyti, žiūrint televizorių. Pagrindinis šios stalo ypatumas tai, kad jis iš kavos staliuko gali transformuotis į valgomajį stalą. Tai puikiai pasitarnauja mažuose studio tipo butuose ir loftuose, kuriuose tiesiog nėra erdvės valgomojo stalui. Taip pat puikiai tinka svetainėse, jeigu  mėgstate patogiai valgyti, žiūrint filmą su šeima. Šis stalas pasikelia į patogų valgymui aukštį, tad galite nesijaudinti dėl tvarkos namuose. Tai yra 2 baldai viename – kavos staliukas ir valgomojo stalas.

Trasnformuojamas kompaktiškas stalas CLEVER – protingas sprendimas

Šiuolaikiniuose būstuose erdvė yra prabanga. Tiek ir studio tipo butai tiek ir loftai pasidarė norma. Ypač didmiesčiuose gyvenantys žmonės stengiasi kuo protingiau išnaudoti erdves, suprasdami natūralios šviesos ir daiktų praktiškumo prasmę. Vis daugiau baldų tarnauja keletą funkcijų, taip taupydami vietą jūsų namuose ir mintyse. Šis stalas yra įkvėptas praktiškumo ir modernaus funkcionalumo, bet nuomonės, kad daiktai turi tarnauti žmogui.

SUDERINAMUMAS

Šis transformuojamas stalas puikiai tinka tiek ir naujos statybos namuose, kuriuose reikia kuo protingiau išnaudoti ribotą plotą, tiek ir erdvių namų svetainėse, kuriose norima patogumo ir komforto. Šis stalas gali pasiūlyti abu. Natūralaus medžio spalva puikiai įsilies į jūsų namus, užlies šiluma ir atsipalaidavimu.

 

SPECIFIKACIJOS

Šio baldo kojos pagamintos iš medžio

Dydis –  60-120cm

Dėl kitų variacijų – apsilankykite Rivjeros baldai salonuose Vilniuje ir Kaune

 

 

Transformuojamas kompaktiškas stalas CLEVER – protingas spredimas

Jeigu ieškote kitų baldų, kurie galėtų papildyti šį stalą, pažvelkite į mūsų valgomojo baldų asortimentą:

https://arbaldas.lt/valgomojo-baldai/

Nusprendėte šį stalą pastatyti svetainėje, pasisemkite idėjų čia:

https://arbaldas.lt/svetaines-baldai/

 

Jei neradote Jums patinkančio modelio internetinėje parduotuvėje, kviečiame užsukti į mūsų baldų saloną. Dauguma stalų gali būti derinami pagal jūsų poreikį – galite pasirinkti reikiamo dydžio, spalvų ir tekstūrų stalus.

 

Visas prekes turime savo sandėlyje Vokietijoje, todėl prekės Jus pasieks per labai trumpą laiką. Prekes galėsite atsiimti mūsų baldų salonuose arba už papildomą mokestį Jums pristatysime tiesiai į namus.

 

Galite sekti mus Facebook paskyroje: Facebook

Nemokamas pristatymas

  • 2 metų garantija
  • Surinkimo paslaugos (papildomas mokestis)
Scroll to Top