Calia Italia kampas Mark

1500.00 

Calia Italia kampas Mark. Natūralios odos minkšti baldaiBaldai yra pilkšvos spalvos. Odiniai baldai yra pilnai natūralios odos, galima statyti viduryje kambario. Šie minkšti baldai yra ilgaamžiai ir tarnaus Jūsų šeimai ilgus metus. Natūrali oda yra Sorento storos ir lygios odos, kuri pasižymi ilgaamžiškumu. Calia Italia kampas Mark išmatavimai: Ilgis:  246 cm, plotis:  214 cm.

Calia italia yra pasaulyje gerai žinomas baldų gamintojas. Įmonė baldus pradėjo gaminti nuo 1965 metų. Įmonėje dirba virš 1500 darbuotojų. Kiekvienais metais išleidžia virš 50 naujų modelių į rinką. Įmonė dalyvauja visose svarbiausiose Europos baldų parodose. Savo produkciją siunčia į daugiau nei 80 pasaulio šalių.

Minkšti baldai yra vienetinis. Baldo spalvų negalima rinktis, todėl baldams taikoma nuolaida.

Galbūt Jums minkštas kampas  yra per didelis? Kviečiame užsukti į mūsų puslapį kur yra tik sofos: https://arbaldas.lt/sofos-lovos/

Jei neradote Jums patinkančio modelio mūsų baldų salonuose maloniai kviečiame prisijungti prie mūsų internetinės parduotuvės: https://arbaldas.lt

Visas prekes turime savo sandėlyje Vokietijoje, todėl prekės Jus pasieks per labai trumpą laiką. Prekes galėsite atsiimti mūsų baldų salonuose arba už papildomą mokestį Jums pristatysime tiesiai į namus.

 

 

Nemokamas pristatymas

  • 2 metų garantija
  • Surinkimo paslaugos (papildomas mokestis)
Scroll to Top