Ekologiškos odos valgomojo kėdė K187

49.00 

Ekologiškos odos valgomojo kėdė K187 yra praktiškumo ir dizaino derinys. Tai baldas, kuris iškart įsilies į jūsų valgomąjį, virtuvę ar sodo namelį ir taps neatsiejama kasdienos dalimis. Įmontuota rankena, atlošo viršuje maloniai nustebins savo patogumu ir praktiškumu. Tvirtos metalinės kojos tiks bet kokia manų interjere, atspindėdamos aplinkines spalvas. Taipogi tai užtikrina, kad baldas yra tvirtas ir ilgaamžis. Tuo tarpu ekologiškos odos apmušimas yra ne tik praktiškas, malonus sėdėti, tačiau yra tvarus tausoja gamtos resursus. Ekologiška oda yra lengvai valoma, sunkiai dėvisi ir yra ilgaamžė. Galite nesijaudinti dėl išlietų skysčių ar kitaip išteptų paviršių. Ši kėdė suteiks išskirtinio jaukumo jūsų valgomajam ar virtuvei.

SUDERINAMUMAS

Ekologiška oda puikiai tiks bet kokiame valgomajame ar virtuvėje. Šį modelį galima rinktis juodos arba šviesios smėlio spalvos, tad be vargo priderinsite tiek ir senesniame namų interjere, tiek ir naujos statybos būste. Tai yra ilgaamžis dizainas, kuris dera su natūralaus medžio stalais. Kadangi galite rinktis iš dviejų spalvų, laisvai suderinsite su šviesiais ir tamsiais baldais, sukurdami kontrastą arba spalvų tęstinumą. Tvirtos, metalinės kojos atspindi aplinkines spalvas, tad taip pat prisitaikys prie kitų jūsų valgomojo baldų. Ekologiškos odos valgomojo kėdė K187 yra tvarus pasirinkimas, kuris ne tik gerai atrodo, bet ir tausoja gamtą ir vietą jūsų namuose.

SPECIFIKACIJOS

Kojos: metalinės, blizgios
Sėdimoji dalis ir atlošas: Ekologiška oda
Spalvos: Juoda ir šviesi smėlio
Konstruckija: tvirtos metalinės kojos, be judančių dalių.
Kėdės išmatavimai: aukštis 97 cm, gylis 41 cm, plotis 44 cm.

 

Jeigu ekologiškos odos valgomojo kėdė K187 kėdė neatitinka Jūsų poreikių – nenusiminkite, Rivjeros baldų parduotuvė turi platų kėdžių asortimentą, kurį rasite čia: https://arbaldas.lt/kedes/.

 

Prie šios kėdės puikiai dera mūsų asortimente esantys valgomojo stalai, kuriuos rasite čia: https://arbaldas.lt/valgomojo-baldai/stalai/.

 

Rivjera e. parduotuvėje esantys baldai saugomi Rivjera sandėlyje Vokietijoje, todėl galime užtikrinti greitą bei kokybišką atvežimą į Lietuvą. Prekes galėsite atsiimti mūsų baldų salonuose Vilniuje arba Kaune, taip pat Jūsų patogumui galime baldus pristatyti tiesiai į namus.

 

Kviečiame apsilankyti mūsų facebook paskyroje: Facebook

Nemokamas pristatymas

  • 2 metų garantija
  • Surinkimo paslaugos (papildomas mokestis)
Scroll to Top