Išskleidžiama sofa-lova Night & Day

1397.00 

Išskleidžiama sofa-lova Night & Day – tai 3 skirtingų pozicijų minkštas baldas, kuris puikiai pasitarnaus norint atsisėsti, įsipatoginti filmų vakarui arba komfortiškam miegui. Tai yra modernių baldų gamintojo POCO iš Vokietijos kūrinys, kuris nustebins savo funkcionalumu, patogumu ir dizaino sprendimais. Galite tiesiog atsisėsti arba įsipatoginti, išskleidę sėdimąją dalį, bet nenuleidę nugaros atlošo. Taip galėsite patogiai ištiesti kojas, žiūrėdami filmus su artimaisiais. Jeigu sulaukėte svečių nakčiai ar savaitgaliui, nulenkite nugaros atlošą ir išskleidžiama sofa-lova Night & Day pavirs į erdvę, bei patogią lovą miegojimui. Sidarbinės spalvos apmušimas lengvai derės su bet kokiu interjeru ir  bei papildys jūsų namus. Skirtas nedidelėms erdvėms, studio butams ir sodyboms.

Spalvų ir modelių pasirinkimas

Kaip ir daugelis Vokietijos baldų gamintojo POCO baldų, Išskleidžiama sofa-lova Night & Day gali būti pasirenkama skirtingų spalvų ir išmatavimų. Galite rinktis ne tik sofą, bet ir L formos minkštą kampą. Papildomai šį baldą galite užsisakyti su skirtignais porankiai, sukuriant maksimalų komfortą. Visas kombinacijas galite pamatyti ir užsisakyti Rivjeros baldų salonuose Vilniuje ir Kaune. Mes jums padėsime jums išsirinkti norimus baldus. Net jeigu ir nerasite, ko ieškote, galėsite užsisakyti baldą ar baldų komplektą, kurį pagaminsime pagal jūsų norus.

Išmatavimai

Sofa:

  • Aukštis – 92cm
  • Plotis – 188cm
  • Gylis – 96cm

Lova:

  • Ilgis – 204cm
  • Plotis – 132cm

Apie Gamintoją

POCO yra Vokietijos baldų gamintojas, kuris orientuojasi į maksimalų praktiškumą ir modernų patogumą. Įmonė nuolatos investuoja į naujų technologijų, konceptų ir dizainų kūrimą, taip užtikrindami, kad kiekvienas jų baldas gali turėti daugybę kombinacijų, formų, splavų ir tekstūrų. POCO inžinieriai ir dizaineriai renkasi natūralias medžiagas – medis, metalas, medvilnė ir oda sėdimiems ir liečiamiems paviršiams, taip suderindami modernias technologijas ir klasikines detales. Daugelį POCO baldų galite kombinuoti pagal savo poreikius, namų erdvę ir spalvų paletę. Rivjeros baldų salonuose padėsime išsirinkti tinkamiausią variantą ir sukurti nepamirštamą namų jaukumą.

Jeigu išskleidžiama sofa-lova Night & Day ne jums, pažvelkite į mūsų sofų lovų pasirinkimą: https://arbaldas.lt/sofos-lovos/

Užmeskite akį į stalus, tinkančius prie šios sofos-lovos:

https://arbaldas.lt/valgomojo-baldai/stalai/

 

Visas prekes turime savo sandėlyje Vokietijoje, todėl prekės Jus pasieks per labai trumpą laiką. Prekes galėsite atsiimti mūsų baldų salonuose arba už papildomą mokestį Jums pristatysime tiesiai į namus.

Kviečiame apsilankyti mūsų facebook paskyroje: https://www.facebook.com/arbaldas/

Nemokamas pristatymas

  • 2 metų garantija
  • Surinkimo paslaugos (papildomas mokestis)
Scroll to Top