Išskleidžiama sofa Multiflexx Plus

1793.00 

Kaip rasti sofą, kuri būtų stilinga ir patogi, užimtų nedaug vietos, bei galėtų išsiskleisti į patogią lovą dviems žmonėms? Išskleidžiama sofa Multiflexx Plus atsako į visus šiuos klausimus ir papildomai tampa neatskiriama jūsų namų interjero detale. Ši sofa-lova yra skirta nedidelėms svetainėms ar studio tipo butams, kuriuose yra svarbu efektyviai ir protingai išnaudoti turimą erdvę. Vokietijos modernių baldų gamintojas POCO pasirūpino, kad išskleidžiama sofa Multiflexx Plus taptų praktišku pasirinkimu. Išskleidžiamos lovos čiužinys pakankamai patogus, kad galima būtų naudoti kaip kasdienę lovą, jeigu aplinkybės neleidžia turėti atskiro miegamojo.

Variacijų pasirinkimas

Kaip ir daugelis POCO baldų, išskleidžiama sofa Multiflexx Plus siūlo gausybę pasirinkimų, kurie leis šiam baldui įsilieti arba atgaivinti jūsų namų interjerą. Skirtingos spalvos, sėdėjimo pagalvių pasirinkimas ir gausybė skirtingų porankių. Dalis pasirenkamų porankių gali būti reguliuojami, tad surasti savo mėgstamą variaciją ir sukurti išskirtinį baldą tikrai nebus sudėtinga. Užsukite į Rivjeros baldų salonus Vilniuje ir Kaune, kur galėsite iš arti pamatyti ir išbandyti šią sofą-lovą. Jeigu nerasite, ko ieškote, mes jums padėsime išsirinkti arba užsisakyti baldus, pagal jūsų poreikius.

Baldo išmatavimai

  • Aukštis – 90cm
  • Plotis – 174cm
  • Gylis – 102cm

Apie Gamintoją

POCO yra Vokietijos baldų gamintojas, kuris orientuojasi į maksimalų praktiškumą ir modernų patogumą. Įmonė nuolatos investuoja į naujų technologijų, konceptų ir dizainų kūrimą, taip užtikrindami, kad kiekvienas jų baldas gali turėti daugybę kombinacijų, formų, splavų ir tekstūrų. POCO inžinieriai ir dizaineriai renkasi natūralias medžiagas – medis, metalas, medvilnė ir oda sėdimiems ir liečiamiems paviršiams, taip suderindami modernias technologijas ir klasikines detales. Daugelį POCO baldų galite kombinuoti pagal savo poreikius, namų erdvę ir spalvų paletę. Rivjeros baldų salonuose padėsime išsirinkti tinkamiausią variantą ir sukurti nepamirštamą namų jaukumą.

Jeigu manote, kad išskleidžiama sofa Multiflexx Plus ne jums, pažvelkite į platesnį mūsų sofų lovų pasirinkimą: https://arbaldas.lt/sofos-lovos/

Išsirinkite derantį stalą ar kavos staliuką:

https://arbaldas.lt/valgomojo-baldai/stalai/

 

Visas prekes turime savo sandėlyje Vokietijoje, todėl prekės Jus pasieks per labai trumpą laiką. Prekes galėsite atsiimti mūsų baldų salonuose arba už papildomą mokestį Jums pristatysime tiesiai į namus.

Kviečiame apsilankyti mūsų facebook paskyroje: https://www.facebook.com/arbaldas/

Nemokamas pristatymas

  • 2 metų garantija
  • Surinkimo paslaugos (papildomas mokestis)
Scroll to Top