Itališkas Softaly minkštas komplektas

4999.00 

Itališkas Softaly minkštas komplektas U214. Komplektas susideda iš trivietės sofos ir dvivietė sofa ir fotelis. Išmatavimai: 240 cm trivietės sofos, 180 cm dvivietės sofos ir 120 cm fotelis. Minkštų baldų komplektas yra pasirenkamų spalvų. Odiniai baldai yra pilnai natūralios odos, galima statyti viduryje kambario. Balduose integruoti elektriniai reglaineriai.  Šie firminiai itališki baldai yra ilgaamžiai ir tarnaus Jūsų šeimai ilgus metus. Šis modelis pagamintas iš Denver kokybės odos. Itališkas Softaly minkštas komplektas  turi elektrinius reglainerius trivietėje sofoje ir fotelyje. Pasirenkamas funkcijas galima keisti ir pritaikyti pagal individualius poreikius.

Softaly yra pasaulyje gerai žinomas baldų gamintojas. Įmonė turinti daugiau nei 60 metų patirtį yra viena didžiausių. Vokietijos baldų gamintojams yra svarbiausia praktiškumas, o italijos baldų gamintojams svarbiausia patogumas. Tad jeigu ieškote patogumo šis pasiūlymas būtent Jums.  Įmonė baldus pradėjo gaminti nuo 1959 metų. Įmonėje dirba virš 1500 darbuotojų. Kiekvienais metais išleidžia virš 50 naujų modelių į rinką. Įmonė dalyvauja visose svarbiausiose Europos baldų parodose. Savo produkciją siunčia į daugiau nei 80 pasaulio šalių.

Galbūt Jums komplektas sudarytas iš dviejų sofų ir fotelio yra per didelis? Kviečiame užsukti į mūsų puslapį kur yra tik sofos: https://arbaldas.lt/svetaines-baldai/sofos-lovos/

Jei neradote Jums patinkančio modelio mūsų baldų salonuose maloniai kviečiame prisijungti prie mūsų internetinės parduotuvės: https://arbaldas.lt

Visas prekes turime savo sandėlyje Vokietijoje, todėl prekės Jus pasieks per labai trumpą laiką. Prekes galėsite atsiimti mūsų baldų salonuose arba už papildomą mokestį Jums pristatysime tiesiai į namus.

Kviečiame apsilankyti mūsų facebook paskyroje: https://www.facebook.com/arbaldas/

Nemokamas pristatymas

  • 2 metų garantija
  • Surinkimo paslaugos (papildomas mokestis)
Scroll to Top