%

Kėdė Reynosa

299.00 

Kėdė Reynosa yra sukurta įsilieti ir papildyti bet kokį valgomąjį. Metalinės kojos, yra tvirtos ir prideda papildomo komforto ir minkštumo, dėl savo išskirtinės formos. Sėdimoji dalis yra minkšta, tad leis patogiai sėdėti ilgų vakarienių ar pietų metu, su šeima ar artimaisiais. Ši valgomojo kėdė turi Išgaubtą atlošą, kuris maloniai prilaikys jūsų nugarą ir šonus ir leis pasijausti, tarsi sėdint fotelyje. Audinys yra lengvai valomas, tad galite nesijaudinti dėl dėmių ir išlietų skysčių. Puikiai tinka tiek turintiems vaikų, tiek mėgstantiems priimti svečius ilgesniems pasisėdėjimams. Visumoje tai yra ilgaamžis ir praktiškas valgomo baldas, kuris jums tarnaus daugybę metų.

SUDERINAMUMAS

Ši valgomojo kėdė yra įkvėpta gamtos. Šviesi smėlio spalva užpildo erdves, tačiau neišsišoka ir nelenda į akis. Nesvarbu, koks yra jūsų namų ir valgomojo interjero dizainas, šios spalvos kėdė puikiai įsilies ir prisidės prie bendro namų jaukumo. Nerūdijančio plieno kojos atspindi aplinkines spalvas, bei tekstūras, bei padeda šiai kėdei įsilieti į aplinką. Kėdė Reynosa puikiai dera su natūralaus medžio, medžio masyvo ir akmens masės stalais, kurių gausų pasirinkimą rasite Rivjeros baldų salonuose. Šis valgomojo baldas puikiai derės tiek naujos statybos būstuose, tiek ir senesniuose interjeruose, kuriuos norisi atnaujinti ir įkvėpti šviežių vėjų.

SPECIFIKACIJOS

Kojos: metalinės
Sėdimoji dalis ir atlošas: Audinys
Spalvos: Šviesiai pilka
Konstruckija: tvirtos metalinės kojos, be judančių dalių.
Kėdės išmatavimai: aukštis 92 cm, plotis 60 cm, gylis 65 cm.

 

Jeigu Kėdė Reynosa neatitinka Jūsų poreikių – nenusiminkite, Rivjeros baldų parduotuvė turi platų kėdžių asortimentą, kurį rasite čia.

 

Prie šios kėdės puikiai dera mūsų asortimente esantys valgomojo stalai, kuriuos rasite čia.

 

 

Nemokamas pristatymas

  • 2 metų garantija
  • Surinkimo paslaugos (papildomas mokestis)
Scroll to Top