Komfortiška valgomojo kėdė su porankiais Melrose

275.00 

Komfortiška valgomojo kėdė su porankiais Melrose yra sukurta maksimaliam komfortui, prie valgomojo stalo. Visų pirma, minkšta sėdimoji dalis ir atlošas suteikia galimybę mėgautis ilgais vakarais prie vakarienės ar pietų stalo, su jūsų šeima ar artimaisiais. Ši valgomojo kėdė turi minkštus porankius, kurie prideda papildomą patogumo ir komforto jausmą. Visumoje sėdėsite, kaip fotelyje, tačiau baldo ergonomika yra kaip valgomojo kėdės, tad bus patogu sėdėti prie stalo ir valgyti. Tvirtos metalinės kojos, dažytos milteliniu būdu užtikrina tvirtą pagrindą ir saugumo jausmą. Taip pat šis dažų padengimo būdas užtikrina, kad paviršius yra žymiai atsparesnis pažeidimams. Valgomojo baldai, o ypač kėdės yra nuolatos stumdomi, tad metalinės kojos užtikrina, kad šis baldas yra ilgaamžis.

SUDERINAMUMAS

Ši valgomojo kėdė gali jus pasiekti dviejų skirtingų spalvų – tamsiai žalios ir tamsiai mėlynos. Žalia spalva turi švelnesnį pastelinį atspalvį, tad nepaisant, koks yra jūsų interjero dizainas, prisiderins prie aplinkos. Tuo tarpu tamsiai mėlyna spalva yra šiek tiek ryškesnė ir derės namuose, kuriuose norite pabrėžti tam tikrus akcentus. Juodos spalvos kojos laisvai derės bet kokiuose namuose, nes tai yra klasikinė ir universali spalva. Komfortiška valgomojo kėdė su porankiais Melrose dera su medžio masyvo, akmens masės ir marmuriniais stalais. Galima eksperimentuoti, perkant skirtingų spalvų valgomojo kėdes, taip sukuriant išskirtinį namų interjero dizainą.

SPECIFIKACIJOS

Kojos: metalinės, dažytos milteliniu būdu
Sėdimoji dalis ir atlošas: Audinys
Spalvos: antracito arba kapučino
Konstruckija: tvirtos metalinės kojos, be judančių dalių.
Kėdės išmatavimai: aukštis 88 cm, plotis 64 cm, sėdimosios dalies aukštis 64 cm.

 

Jeigu komfortiška valgomojo kėdė su porankiais Melrose kėdė neatitinka Jūsų poreikių – nenusiminkite, Rivjeros baldų parduotuvė turi platų kėdžių asortimentą, kurį rasite čia.

 

Prie šios kėdės puikiai dera mūsų asortimente esantys valgomojo stalai, kuriuos rasite čia.

Rivjera e. parduotuvėje esantys baldai saugomi Rivjera sandėlyje Vokietijoje, todėl galime užtikrinti greitą bei kokybišką atvežimą į Lietuvą. Prekes galėsite atsiimti mūsų baldų salonuose Vilniuje arba Kaune, taip pat Jūsų patogumui galime baldus pristatyti tiesiai į namus.

 

Kviečiame apsilankyti mūsų facebook paskyroje: Facebook

Nemokamas pristatymas

  • 2 metų garantija
  • Surinkimo paslaugos (papildomas mokestis)
Scroll to Top