Kosmetinis staliukas Bella su veidrodžiu

399.00 

Kosmetinis staliukas su veidrodžiu. Staliukas Bella su veidrožiu tik Jūsų namų klasikiniam interjerui. Stilingas veidrodis padės sukurti jaukesnius namus.

Išmatavimai: 124×49 cm aukštis 168 cm. Jei šis kosmetinis staliukas Jums netiko, peržiūrėkite kitus mūsų pasiūlymus: https://arbaldas.lt/korpusiniai-baldai/komodos/

Baldus ir kitus kietuosius baldus gamina sparčiai auganti ir tobulėjanti Rusijos įmonė Sv-mebel. Jų gamyklinė linija pagaminta Vokietijoje. O tokie apdovanojimai, kaip Nacionalinis kokybės ženklas, geriausias metų eksportuotojas, kokybės lyderio apdovanojimas, bei kiti prestižiniai įvertinimai, neleidžia į savo klientus žiūrėti pro pirštus. Įmonė kietaisiais baldais užsiima jau daugiau kaip penkiolika metų ir vien Maskvos regione turi 28 pardavimo taškus.

Daugiau kietųjų badų rasite https://arbaldas.lt/korpusiniai-baldai/

Jei ieškote ne tik kosmetinio staliuko, bet ir minkštų baldų svetainėje, maloniai kviečiame prisijungti prie mūsų internetinės parduotuvės: https://arbaldas.lt

Visas prekes turime savo sandėlyje Vokietijoje, todėl prekės Jus pasieks per labai trumpą laiką. Prekes galėsite atsiimti mūsų baldų salonuose arba už papildomą mokestį Jums pristatysime tiesiai į namus.

Taip pat

Nemokamas pristatymas

  • 2 metų garantija
  • Surinkimo paslaugos (papildomas mokestis)
Scroll to Top