Medžiaginis kampas Softaly U048

1899.00 

Medžiaginis kampas Softaly U048. Firminiai Itališki baldai Softaly U048. Minkštų baldų komplektas yra pasirenkamų spalvų.

Kampas su miegamąja funkcija  išmatavimai 288 x 251 cm. (Kampas modeliujamas) ir gali būti kitokių išmatavimų.

Medžiaginis kampas Softaly nugarinė dalis iš to pačio audinio kaip ir priekinė, galima statyti viduryje kambario. Šie firminiai itališki baldai yra ilgaamžiai ir tarnaus Jūsų šeimai ilgus metus.Itališkas kampas U048 labai patogus sėdėjimas. Be reguliuojamų galvos atlošalų.

Softaly priklauso Natuzzi grupei ir yra pasaulyje gerai žinomas baldų gamintojas. Įmonė turinti daugiau nei 60 metų patirtį yra viena didžiausių Premium klasės baldų gamintojų pasaulyje. Softaly vardas yra vienas žinomiausių pasaulyje. Vokietijos baldų gamintojams yra svarbiausia praktiškumas, o italijos baldų gamintojams svarbiausia patogumas. Tad jeigu ieškote patogumo šis pasiūlymas būtent Jums. Įmonė baldus pradėjo gaminti nuo 1959 metų. Įmonėje dirba virš 1500 darbuotojų. Kiekvienais metais išleidžia virš 50 naujų modelių į rinką. Įmonė dalyvauja visose svarbiausiose Europos baldų parodose. Savo produkciją siunčia į daugiau nei 80 pasaulio šalių.

Naujiena nuo šiol galėsite rinktis baldų spalvas ir audinius Dėl asmeninio pasiūlymo prašome kreiptis el.paštu rivjerabaldai@gmail.com ir mes atsiųsime individualų pasiūlymą būtent Jums.

Galbūt Jums komplektas sudarytas iš kampinės dalies yra per didelis? Kviečiame užsukti į mūsų puslapį kur yra tik sofos: https://arbaldas.lt/sofos-lovos/

Jei neradote Jums patinkančio modelio mūsų baldų salonuose maloniai kviečiame prisijungti prie mūsų internetinės parduotuvės: https://arbaldas.lt

Visas prekes turime savo sandėlyje Vokietijoje, todėl prekės Jus pasieks per labai trumpą laiką. Prekes galėsite atsiimti mūsų baldų salonuose arba už papildomą mokestį Jums pristatysime tiesiai į namus.

Kviečiame apsilankyti mūsų facebook paskyroje: https://www.facebook.com/arbaldas/

 

Nemokamas pristatymas

  • 2 metų garantija
  • Surinkimo paslaugos (papildomas mokestis)
Scroll to Top