Minkštas kampas Arlen su miegojimo funkcija

1299.00 

MODERNUS FUNKCIONALUMAS

Minkštas kampas Arlen su miegojimo funkcija yra puikus pasirinkimas, norintiems protingai ir efektyviai išnaudoti esamas erdves. Jeigu turite ribotą erdvę, kurioje norite priimti svečius ne tik vakarui, bet savaitgaliui, šis minkštas kampas yra tai, ko jums reikia. Taip pat tinka ir studio tipo butuose, kuriose yra sujungta gyvenamoji erdvė. Išskleidus šį minšktą kampą, gausite patogią lovą miegojimui, kurios ilgis 247cm, o plotis 171cm. Tai yra prakiškas sprendimas, jūsų namams ar sodybai. Šio minkšto kampo gamintojas AEK  Design turi daugiametę patirtį baldų gamyboje, tad šis kampas pasižymi kokybe, lengvai veikiančiais išlankstymo mechanizmais ir praktiškomis medžiagomis.

APDAILA IR DIZAINAS

Dėl savo tamsios spalvos apdailos su aksominiu pojūčiu, šis kampas yra labai praktiškas pasirinkimas tiek jūsų studio butui, tiek ir erdviems namams, ar sodybai. Visų pirma ši spalva puikiai maskuoja nedidelius nešvarumus, tad galite nesijaudinti dėl pasisėdėjimų su svečiais, prie vakarienės stalo. Taip pat žalia spalva yra įkvėpta gamtos. Padeda atsipalaiduoti ir yra lengva akims. Tamsiai žalia spalva be vargo tiks bet kokiame interjero dizaine. Kaip ir gamtoje, žalia spalva sujungia visas kitas paletes į vieną dizaino kalbą. Visą tai gali pasiūlyti minkštas kampas Arlen su miegojimo funkcija.

IŠMATAVIMAI

  • Ilgis – 247cm
  • Plotis – 171cm
  • Aukštis – 86cm

APIE GAMINTOJĄ

AEK Design – nuo 1991-ųjų metų gamintojas specializuojasi maksimalaus komforto baldų gamyboje. Nuo koncepto, iki gamybos ir pristatymo. Kiekvienas baldas yra tikrinamas visuose gamybos etapuose, užtikrinant kokybę ir funkcionalumą. Daugelį „AEK Design“ baldų galima rinktis iš didelės spalvų, tekstūrų ir medžiagų paletės, tad jie puikiai tiks bet kokiam namų interjerui.

Minkštas kampas Arlen su miegojimo funkcija – Galimybė pritaikyti pagal jūsų poreikius

Jeigu ieškote baldų, tinkančių prie šio kampo, kviečiame pažvelgti į valgomojo baldus šioje nuorodoje.

Jei neradote Jums patinkančio modelio internetinėje parduotuvėje, kviečiame užsukti į mūsų baldų salonus Vilniuje ir Kaune. Dauguma minkštų baldų komplektų gali būti derinami pagal jūsų poreikį – galite pasirinkti reikiamo dydžio sofas ir fotelius, pasirinkti patinkančias medžiagas.

 

Visas prekes turime savo sandėlyje Vokietijoje, todėl prekės Jus pasieks per labai trumpą laiką. Prekes galėsite atsiimti mūsų baldų salonuose arba už papildomą mokestį Jums pristatysime tiesiai į namus.

 

Kviečiame apsilankyti mūsų facebook paskyroje: Facebook

 

Nemokamas pristatymas

  • 2 metų garantija
  • Surinkimo paslaugos (papildomas mokestis)
Scroll to Top