Minkštas kampas Carolina

2999.00 

Minkštas kampas Carolina yra sukurtas iš naujos kartos modulinės konstrukcijos. Ši technologija leidžia rinktis iš daugybės skirtingų kombinacijų, spalvų ir tekstūrų. Sofos kojos siūlomos iš metalo arba medžio, kurių spalvas taip pat galite rinktis pagal savo poreikius. Multifunkcinis minkštas kampas Carolina tinka erdviose ir vidutinio dydžio svetainėse. Galite rinktis iš 4 skirtingų paminkštinimo tipo ir 3 skirtingų atlošų, su skirtingomis nugaros ir galvos atramomis, pagalvėlėmis ar kitais paminkštinimais.

Skirtingos kombinacijos

Minkštas kampas Carolina iš viso gali pasiūlyti 12 skirtingų kombinacijų: nuo dvivietės sofos, L ar U formos kampo, talpinančio 6 žmones, su dėže patalynei ir išlankstoma lova. Šis svetainės baldas be vargo tiks bet kokiam interjerui, kadangi galite rinktis iš skirtingų medžiagų ir spalvų, bei chromuotų metalinių ir medinių kojų, pagal jūsų namų interjero dizainą.  Už papildomą mokestį, galite įsigyti reguliuojamus atlošus, su kuriais atrasite patogiausią poziciją ilgiems pasisėdėjimams su šeima ir draugais. Minkštas kampas Carolina siūlo didžiulį kiekį skirtingų kombinacijų, tad šis kampas tiks net ir interjero dizaino gurmanams.

Apie Gamintoją

POCO yra Vokietijos baldų gamintojas, kuris orientuojasi į maksimalų praktiškumą ir modernų patogumą. Įmonė nuolatos investuoja į naujų technologijų, konceptų ir dizainų kūrimą, taip užtikrindami, kad kiekvienas jų baldas gali turėti daugybę kombinacijų, formų, splavų ir tekstūrų. POCO inžinieriai ir dizaineriai renkasi natūralias medžiagas – medis, metalas, medvilnė ir oda sėdimiems ir liečiamiems paviršiams, taip suderindami modernias technologijas ir klasikines detales. Daugelį POCO baldų galite kombinuoti pagal savo poreikius, namų erdvę ir spalvų paletę. Rivjeros baldų salonuose padėsime išsirinkti tinkamiausią variantą ir sukurti nepamirštamą namų jaukumą.

Neradote, ko ieškote?

Jeigu Minkštas kampas Carolina ne jums, pažvelkite į mūsų sofų lovų pasirinkimą: https://arbaldas.lt/sofos-lovos/

Prie šio kampo puikiai dera akmens masės stalai: https://arbaldas.lt/valgomojo-baldai/stalai/

Visas prekes turime savo sandėlyje Vokietijoje, todėl prekės Jus pasieks per labai trumpą laiką. Prekes galėsite atsiimti mūsų baldų salonuose arba už papildomą mokestį Jums pristatysime tiesiai į namus.

Nemokamas pristatymas

  • 2 metų garantija
  • Surinkimo paslaugos (papildomas mokestis)
Scroll to Top