Minkštas kampas Colorado

2999.00 

Aprašymas

Minkštas kampas Colorado yra Vokietijos modernių ir funkcionalių baldų gamintojo POCO kūrinys. Tai yra modulinis baldas, kurį galima pritaikyti bet kokiems namams, tačiau labiausiai tinka vidutinės ir didesnės erdvės svetainėse. Rinkitės iš L arba U formos kampo, su talpiomis patalynės dėžėmis, kuriose tilps ir visos jūsų pagalvėlės, bei pledai. Papildomai išsilankstanti vidurinė dalis pavers šį kampą į didžiulią lovą, kuri leis patogiai išsimiegoti jūsų besilankantiems svečiams arba šeimos nariams. Aukšti ir reguliuojami nugaros atlošai leis surasti tobulą poziciją pasibuvimui su artimaisiais, skaitymui ar popiečio miegui.

 

Gausybė variacijų

Kaip ir daugelis Vokietijos baldų gamintojo POCO baldų, Minkštas kampas Colorado gali pasiūlyti gausybę skirtingų variacijų, spalvų, tekstūrų ir net kojų. Taip baldą pritaikysite prie bet kokio interjero. Šis minkštas kampas yra segmentinis baldas, tad užsukę į Rivjeros baldų salonus galėsite ne tik savo akimis pamatyti funkcionalumą ir patogumą. Jeigu norėtumėte kitos spalvos ar išmatavimų, mes jums padėsime išsirinkti baldą pagal jūsų pageidavimus. Taip pat galėsite išsirinkti labiausiai tinkančius papildomus baldus, kaip foteliai, stalai ir kėdės. Taip sukursite savo išskirtinį namų interjero dizainą.

 

Apie Gamintoją

POCO yra Vokietijos baldų gamintojas, kuris orientuojasi į maksimalų praktiškumą ir modernų patogumą. Įmonė nuolatos investuoja į naujų technologijų, konceptų ir dizainų kūrimą, taip užtikrindami, kad kiekvienas jų baldas gali turėti daugybę kombinacijų, formų, splavų ir tekstūrų. POCO inžinieriai ir dizaineriai renkasi natūralias medžiagas – medis, metalas, medvilnė ir oda sėdimiems ir liečiamiems paviršiams, taip suderindami modernias technologijas ir klasikines detales. Daugelį POCO baldų galite kombinuoti pagal savo poreikius, namų erdvę ir spalvų paletę. Rivjeros baldų salonuose padėsime išsirinkti tinkamiausią variantą ir sukurti nepamirštamą namų jaukumą.

Jeigu minkštas kampas Colorado ne jums, pažvelkite į mūsų sofų lovų pasirinkimą: https://arbaldas.lt/sofos-lovos/

Prie šio kampo puikiai dera akmens masės stalai:

https://arbaldas.lt/valgomojo-baldai/stalai/

 

Visas prekes turime savo sandėlyje Vokietijoje, todėl prekės Jus pasieks per labai trumpą laiką. Prekes galėsite atsiimti mūsų baldų salonuose arba už papildomą mokestį Jums pristatysime tiesiai į namus.

Kviečiame apsilankyti mūsų facebook paskyroje: https://www.facebook.com/arbaldas/

Nemokamas pristatymas

  • 2 metų garantija
  • Surinkimo paslaugos (papildomas mokestis)
Scroll to Top