Minkštas kampas Kiko

1799.00 

Minkštas kampas KIKO – modernaus dizaino ir technologijų sėdimasis kampas, kuris sutalpins ne vieną svečią. Šio kampo išmatavimai yra 269cm x 222cm. Baldas skirtas erdviems namams ir sukuria poilsio, bei ramybės salą Jūsų svetainėje. Jeigu ieškote modernaus kampo, su galimybe pasirinkti iš daugybės audinių ir tekstūrų, bei lengvai suderinti su esamu ar kuriamu interjeru, šis modelis puikiai tiks jūsų namams.

 

Kampas KIKO – Modernus funkcionalumas

Šis sėdimasis kampas gali pasiūlyti daugybę variacijų: sėdimasis kampas, sofa, lova, daiktadėžė. Taip galite pritaikyti bet kokiam namų interjerui. Yra galimybė transformuoti į trivietę lovą, jeigu turite daugiau svečių, kurie nusprendė pasilikti nakčiai. Minkštas kampas KIKO turi patalynės dėžę, tad gali pasitarnauti kaip papildoma daiktų talpykla. Kampas puikiai tiks jūsų namų erdvioje svetainėje ar sodyboje, kurioje priimate svečius. Nebereikia ieškoti kompromiso, jeigu norite išlaikyti savo namų erdvę neapkrautą daiktais.

 

Platus spalvų ir medžiagų pasirinkimas

Nuotraukose matosi pilkas kampas, tačiau galite jį rinktis iš daugybės spalvų, tekstūrų ir medžiagų. Jeigu patiko šitas modelis, tačiau norėtumėte kitos spalvos, užsukite į bet kurį „Rivjeros baldai“ saloną ir mes jums padėsime išsirinkti labiausiai jūsų namų interjerui tinkantį variantą. Turime platų fotelių, kėdžių ir stalų pasirinkimą, puikiai tinkantį prie šio kampo. Platesnį medžiagų ir tekstūrų pasirinkimą galite rasti čia: https://rivjerasenas.e-vizija.lt/aek-design/

 

Apie Gamintoją

AEK Design – nuo 1991-ųjų metų gamintojas specializuojasi maksimalaus komforto baldų gamyboje. Nuo koncepto, iki gamybos ir pristatymo. Kiekvienas baldas yra tikrinamas visuose gamybos etapuose, užtikrinant kokybę ir funkcionalumą. Daugelį „AEK Design“ baldų galima rinktis iš didelės spalvų, tekstūrų ir medžiagų paletės, tad jie puikiai tiks bet kokiam namų interjerui.

 

Kampas KIKO – Galimybė pritaikyti pagal jūsų poreikius

Jeigu ieškote baldų, tinkančių prie šio kampo, kviečiame pažvelgti į valgomojo baldų pasirinkimą: https://arbaldas.lt/valgomojo-baldai/stalai/.

Jei neradote Jums patinkančio modelio internetinėje parduotuvėje, kviečiame užsukti į mūsų baldų saloną. Dauguma minkštų baldų komplektų gali būti derinami pagal jūsų poreikį – galite pasirinkti reikiamo dydžio sofas ir fotelius, pasirinkti patinkančias medžiagas.

Visas prekes turime savo sandėlyje Vokietijoje, todėl prekės Jus pasieks per labai trumpą laiką. Prekes galėsite atsiimti mūsų baldų salonuose arba už papildomą mokestį Jums pristatysime tiesiai į namus.

Kviečiame apsilankyti mūsų facebook paskyroje: https://www.facebook.com/arbaldas/

Nemokamas pristatymas

  • 2 metų garantija
  • Surinkimo paslaugos (papildomas mokestis)
Scroll to Top