Minkštas kampas medinėmis kojomis Dalia

1499.00 

Minštas kampas medinėmis kojomis Dalia

LENGVAS MODERNUMAS

Minkštas kampas medinėmis kojomis Dalia lengvai įsilies į jūsų namus dėl kelių priežasčių. Visų pirma tai yra nuostabi sintezė, kurioje susipina modernus ir klasikinis dizainas, bei įvairios detalės. Medinės kojos ir tarpas nuo grindų sukuria lengvumo jausmą, kuris užlies visą patalpą ir jūsų mintis. Su šiuo minkštu kampu, galėsite atsipalaiduoti. Atlošai yra reguliuojami, tad be vargo rasite sau patogią poziciją, net ir ilgesniam laikui. Ant šio baldo laisvai rasite vietą ne tik jūs, bet ir šeimos nariai, dėl didelio sėdimojo ploto.

APDAILA IR DIZAINAS

Moksliškai įrodyta, kad mėlyna spalva atpalaiduoja ir užildo ramybe. Tad šio kampo spalvos parinkimas yra neatsitiktinis. Puikiai dera tiek su šviesiomis, tiek ir tamsiomis interjero detalėmis. Mėlyna spalva tobulai dera su rudomis medinėmis kojomis, taip sukurdamos pilnatvės ir ramybės sintezę. Mėgaukitės jaukumu ir ramybe, kuri atneša minkštas kampas medinėmis kojomis Dalia

IŠMATAVIMAI

  • Ilgis – 246cm
  • Plotis – 179cm
  • Aukštis – 75/95cm

APIE GAMINTOJĄ

AEK Design – nuo 1991-ųjų metų gamintojas specializuojasi maksimalaus komforto baldų gamyboje. Nuo koncepto, iki gamybos ir pristatymo. Kiekvienas baldas yra tikrinamas visuose gamybos etapuose, užtikrinant kokybę ir funkcionalumą. Daugelį „AEK Design“ baldų galima rinktis iš didelės spalvų, tekstūrų ir medžiagų paletės, tad jie puikiai tiks bet kokiam namų interjerui – modernus ar klasikinis.

Minštas kampas medinėmis kojomis Dalia – Galimybė pritaikyti pagal jūsų poreikius

Jeigu ieškote baldų, tinkančių prie šio kampo, kviečiame pažvelgti į valgomojo baldų pasirinkimą.

 

Jei neradote Jums patinkančio modelio internetinėje parduotuvėje, kviečiame užsukti į mūsų baldų salonus Vilniuje ir Kaune. Čia rasite tai, ko ieškote, kad ir koks jūsų interjero dizainas. Dauguma minkštų baldų komplektų gali būti derinami pagal jūsų poreikį – galite pasirinkti reikiamo dydžio sofas ir fotelius, pasirinkti patinkančias medžiagas.

 

Visas prekes turime savo sandėlyje Vokietijoje, todėl prekės Jus pasieks per labai trumpą laiką. Prekes galėsite atsiimti mūsų baldų salonuose arba už papildomą mokestį Jums pristatysime tiesiai į namus.

 

Kviečiame apsilankyti mūsų facebook paskyroje: Facebook

Nemokamas pristatymas

  • 2 metų garantija
  • Surinkimo paslaugos (papildomas mokestis)
Scroll to Top