Minkštas kampas Natuzzi Editions B764

2999.00 

Minkštas kampas Natuzzi Editions B764. Komplektas susideda iš kampinės daliesSofa už papildomą kainą gali turėti miegamą funkciją ir pastovaus miegojimo funkciją. Minkštų baldų kampas yra pilkos spalvos. Šie itališki baldai yra ilgaamžiai ir tarnaus Jūsų šeimai ilgus metus. Išmatavimai: 258×160 cm. Aukštis 44-82 cm, bendras gylis 101 cm.

Natuzzi Editions yra pasaulyje gerai žinomas baldų gamintojas. Įmonė turinti daugiau nei 60 metų patirtį yra viena didžiausių Premium klasės baldų gamintojų pasaulyje. Natuzzi vardas yra vienas žinomiausių pasaulyje. Vokietijos baldų gamintojams yra svarbiausia praktiškumas, o italijos baldų gamintojams svarbiausia patogumas. Tad jeigu ieškote patogumo šis pasiūlymas būtent Jums.  Įmonė baldus pradėjo gaminti nuo 1959 metų. Įmonėje dirba virš 1500 darbuotojų. Kiekvienais metais išleidžia virš 50 naujų modelių į rinką. Įmonė dalyvauja visose svarbiausiose Europos baldų parodose. Savo produkciją siunčia į daugiau nei 80 pasaulio šalių.

Svetainės baldų komplektas minkštas kampas Natuzzi Editions B764 gali būti pasirenkamų spalvų. Audinius ir natūralią odą galite rinktis iš plačios paletės.

Taip pat galite šią sofą modeliuoti ir pasirinkti tinkamiausius sau išmatavimus.

Galbūt Jums komplektas sudarytas iš dviejų sofų ir fotelio yra per didelis? Kviečiame užsukti į mūsų puslapį kur yra tik sofos: https://arbaldas.lt/sofos-lovos/

Jei neradote Jums patinkančio modelio mūsų baldų salonuose maloniai kviečiame prisijungti prie mūsų internetinės parduotuvės: https://arbaldas.lt

Visas prekes turime savo sandėlyje Vokietijoje, todėl prekės Jus pasieks per labai trumpą laiką. Prekes galėsite atsiimti mūsų baldų salonuose arba už papildomą mokestį Jums pristatysime tiesiai į namus.

 

Nemokamas pristatymas

  • 2 metų garantija
  • Surinkimo paslaugos (papildomas mokestis)
Scroll to Top