Minkštas kampas Ocean

1997.00 

Minkštas kampas Ocean tai gausiai šeimai skirtas baldas. Suaugusieji galės ištiesti kojas ir atsipalaiduoti komforto saloje, o vaikai žaisdami turės pakankamai vietos saugiai pasislėpti nuo lavos. Tai yra gana didelis baldas, tad labiausiai tinka erdvioms svetainėms ir sodyboms. Minkštas kampas Ocean puikiai pasitarnaus mėgstantiems priimti svečius ar turintiems gausią šeimą. Pilka šio minkšto kampo spalva prideda praktiškumo ir palengvina priežiūrą. Dėl savo savybių, lengvai įsilies į bet kokį interjerą, tačiau geriausiai dera erdviuose namuose, su daug natūralios šviesos ir dideliais langais. Reguliuojami atlošai ir porankiai sukuria papildomą komforto jausmą, o svarbiausia leidžia kiekvienam naudoti šį minkštą kampą savaip.

Kombinacijų įvairovė

Šiuolaikiniai baldai gali pasiūlyti daugiau, nei vietą atsisėsti ar atsigulti. Baldų gamintojas POCO tai puikiai supranta ir savo produktuose apjungia modernumą, funkcionalumą ir natūralių medžiagų geriausias savybes. Minkštas kampas Ocean puikiai atspinti gamintojo vertybes, siūlydamas reguliuojamos nugaros atlošus, porankius, skirtingas spalvas ir tekstūras, minkštųjų dalių pasirinkimą, bei skirtingas baldo kojas. Susikomplektuokite sau labiausiai patinkantį minkštą kampą ir galėsite juo džiaugtis metų metus. Užsukę į Rivjeros baldų salonus galėsite iš arti pamatyti šį ir kitus minkštus kampus, bei kitas namų interjero detales.

Išmatavimai

  • Plotis – 284cm
  • Ilgis – 176cm

Apie Gamintoją

POCO yra Vokietijos baldų gamintojas, kuris orientuojasi į maksimalų praktiškumą ir modernų patogumą. Įmonė nuolatos investuoja į naujų technologijų, konceptų ir dizainų kūrimą, taip užtikrindami, kad kiekvienas jų baldas gali turėti daugybę kombinacijų, formų, splavų ir tekstūrų. POCO inžinieriai ir dizaineriai renkasi natūralias medžiagas – medis, metalas, medvilnė ir oda sėdimiems ir liečiamiems paviršiams, taip suderindami modernias technologijas ir klasikines detales. Daugelį POCO baldų galite kombinuoti pagal savo poreikius, namų erdvę ir spalvų paletę. Rivjeros baldų salonuose padėsime išsirinkti tinkamiausią variantą ir sukurti nepamirštamą namų jaukumą.

Jeigu minkštas kampas Ocean ne jums, pažvelkite į mūsų sofų lovų pasirinkimą: https://arbaldas.lt/sofos-lovos/

Prie šio minkšto kampo puikiai dera akmens masės stalai:

https://arbaldas.lt/valgomojo-baldai/stalai/

 

Visas prekes turime savo sandėlyje Vokietijoje, todėl prekės Jus pasieks per labai trumpą laiką. Prekes galėsite atsiimti mūsų baldų salonuose arba už papildomą mokestį Jums pristatysime tiesiai į namus.

Kviečiame apsilankyti mūsų facebook paskyroje: https://www.facebook.com/arbaldas/

Nemokamas pristatymas

  • 2 metų garantija
  • Surinkimo paslaugos (papildomas mokestis)
Scroll to Top