Minkštas kampas POCO Puzzle

2499.00 

Vokietijos baldų gamintojas Steinpol POCO pristato segmentinį minkštą kampą – Puzzle. Baldas skirtas erdvioms svetainėms ir gali talpinti iki 8 žmonių, tai puikiai tiks mėgstantiems priimti svečius savo name ar sodyboje. Minkštas kampas POCO Puzzle gali būti kombinuojamas įvariomis formomis, taip pritaikant pagal jūsų svetainės ar priimamojo išplanavimą. Šį baldą galite perstatyti į L arba U formos kampą, o esant poreikiui net ir padaryti ilgą sofą. Bet kokiu atveju, norėdami jaukiai ir patogiai priimti svečius, rinkitės Minkštą kampą POCO Puzzle. Talpi patalynės dėžė pasitarnaus, jeigu nuspręsite šį kampą naudoti kaip sofą-lovą.

Modernus praktiškumas

Kaip ir daugelios šio Vokietijos gamintojo baldų, minkštas kampas POCO Puzzle pasižyme gausybe skirtingų variacijų. Tai neapsiriboja išdėstymu. Galite rinktis iš daugybės skirtingų spalvų, tekstūrų ir natūralių medžiagų – jų tarpe ir natūralios odos. Papildomai galite išsirinkti minkšto kampo kojų spalvą, taip baldą be didesnio vargo įliesite į savo namų interjerą.Norėdami iš arti pamatyti, paliesti ir pajausti šio minkšto kampo patogumą, užsuktie į Rivjeros baldai saloną. Taip pat galėsite pamatyti visas galimas variacijas ir medžiagas, kurias galėsite užsisakyti tiesiogiai pas mus.

 

Apie gamintoją

POCO yra Vokietijos baldų gamintojas, kuris orientuojasi į maksimalų praktiškumą ir modernų patogumą. Įmonė nuolatos investuoja į naujų technologijų, konceptų ir dizainų kūrimą, taip užtikrindami, kad kiekvienas jų baldas gali turėti daugybę kombinacijų, formų, splavų ir tekstūrų. POCO inžinieriai ir dizaineriai renkasi natūralias medžiagas – medis, metalas, medvilnė ir oda sėdimiems ir liečiamiems paviršiams, taip suderindami modernias technologijas ir klasikines detales. Daugelį POCO baldų galite kombinuoti pagal savo poreikius, namų erdvę ir spalvų paletę. Rivjeros baldų salonuose padėsime išsirinkti tinkamiausią variantą ir sukurti nepamirštamą namų jaukumą.

 

Jeigu minkštas kampas POCO Puzzle ne jums, pažvelkite į mūsų sofų lovų pasirinkimą: https://arbaldas.lt/sofos-lovos/

Prie šio kampo puikiai dera akmens masės stalai:

https://arbaldas.lt/valgomojo-baldai/stalai/

 

Visas prekes turime savo sandėlyje Vokietijoje, todėl prekės Jus pasieks per labai trumpą laiką. Prekes galėsite atsiimti mūsų baldų salonuose arba už papildomą mokestį Jums pristatysime tiesiai į namus.

Kviečiame apsilankyti mūsų facebook paskyroje: https://www.facebook.com/arbaldas/

Nemokamas pristatymas

  • 2 metų garantija
  • Surinkimo paslaugos (papildomas mokestis)
Scroll to Top