Minkštas kampas Santa Fe

2999.00 

Minkštas kampas Santa Fe

Daugiafunkcinis minkštas kampas Santa Fe. Prieš užsakant kampą galite rinktis visas papildomas funkcijas ir turėti savo svajonių kampą. Šis kampas tilps ir nedideliame bute ir milžiniškame name. Kampas turi išskirtinę funkciją – sėdimos dalies gylio reguliavimo funkciją. Tokiu būdu Jūs lengvai rasite sau patogią sėdėjimo funkciją. Tai labai patogu poroms, kurių ūgis labiau skiriasi nuo antrosios pusės arba Jūsų vaikams.

Pasirenkamos funkcijos – miegamoji dalis, kuri pagelbės Jums kai į svečius atvyks draugai ar giminės. Taip pat galima rinktis patalynės dėžės poziciją, kuri leis negalvoti, kur galima sudėti pagalves ir patalynę. Iš pasirenkamų funkcijų taip pat galite rinktis reguliuojamus galvos atlošimus, kurie leis Jums rasti idealią poziciją galvai atsiremti. Reguliuojami porankiai taip pat padės komfortabiliai pasidėti rankas. Papildomai kampas gali turėti ir elektrinio reglainerio funkcijas. Kadangi Jūs galite modeliuoti kampą ir rinktis tik tas funkcijas, kurios Jums reikalingos, todėl galite būti tikri, jog nepermokėsite už papildomas funkcijas, kurių Jūs nenaudosite.

Standartiniai didesnio L formos kampo matmenys: 323 x 278 cm. Kampas yra modeliuojamas, todėl jeigu reikia Jums didesnio ar mažesnio kampo, galite susisiekti su mumis ir mes pateiksime Jums visą informaciją apie galimus kitus matmenis. Susisiekti su mumis galite šiais kontaktais.Audinius galite rinktis iš dviejų kolekcijų, tai Basic kolekcija, kurioje rasite standartinius audinius. Taip pat Trend kolekcija, žmonėms kurie ieško išskirtinumo.

Kampo bazinė kaina be funkcijų 2999 eur.Santa Fe tai išskirtinio dizaino kampas. Kampą gamina Vokietijos koncernas Steinpol. Steinpol viena didžiausių baldų gamyklų Europoje. Turinti tris pagrindinius padalinius Sit& More, Poco, Polsteria. Santa Fe gaminamas Poco padalinyje (Lenkijoje).

 

 

Nemokamas pristatymas

  • 2 metų garantija
  • Surinkimo paslaugos (papildomas mokestis)
Scroll to Top