Minkštas kampas Santa Lucia

3499.00 

Aprašymas

Minkštas kampas Santa Lucia yra Vokietijos baldų gamintojo POCO modulinis kūrinys. Kaip ir daugelis šio gamintojo baldų, šis minkštas kampas pasižymi moderniu funkcionalumu ir daugybe variacijų. Dėl savo modulinio dizaino, plačios spalvų, medžiagų ir tekstūrų palečių, be vargo pritaikysite tiek naujiems namams, tiek norėdami atsinaujinti. Galite formuoti nuo dvivietės sofos, iki didelio sėdimuojo kampo, talpinančio 6-8 žmones. Visos minkšto kampo variacijos siūlo talpias daiktadėžes patalynei, pagalvėms, pledams ar kitiems daiktams. Baldą galite perstumdyti ir keisti pagal savo poreikį.

 

Modernus funkcionalums

Kaip ir daugelį POCO baldų, minkštas kampas Santa Lucia siūlo gausybė variacijų. Reguliuojamos ranktų atramos, nugaros ir galvos atlošai leis surasti tobulą komforto poziciją. Pagal užsakymą galima rinktis iš skirtingų čiužinių ir jų kietumų – su spyruoklėmis ar putplasčio. Taip galėsite jaustis ramiai, kad jūsų svečiai ne tik patogiai sėdės, tačiau galės išsimiegoti, lyg savo namų lovoje. Kadangi šis minkštas kampas turi daugybę variacijų, kviečiame apsilankyti Rivjeros baldų salonuose Vilniuje ir Kaune, kur galėsite gyvai pamatyti visus mūsų siūlomus baldus ir mes jus padėsime išsirinkti tobulą namų interjero akcentą.

 

Apie Gamintoją

POCO yra Vokietijos baldų gamintojas, kuris orientuojasi į maksimalų praktiškumą ir modernų patogumą. Įmonė nuolatos investuoja į naujų technologijų, konceptų ir dizainų kūrimą, taip užtikrindami, kad kiekvienas jų baldas gali turėti daugybę kombinacijų, formų, splavų ir tekstūrų. POCO inžinieriai ir dizaineriai renkasi natūralias medžiagas – medis, metalas, medvilnė ir oda sėdimiems ir liečiamiems paviršiams, taip suderindami modernias technologijas ir klasikines detales. Daugelį POCO baldų galite kombinuoti pagal savo poreikius, namų erdvę ir spalvų paletę. Rivjeros baldų salonuose padėsime išsirinkti tinkamiausią variantą ir sukurti nepamirštamą namų jaukumą.

 

Jeigu minkštas kampas Santa Lucia ne jums, pažvelkite į mūsų sofų lovų pasirinkimą: https://arbaldas.lt/sofos-lovos/

Prie šio kampo puikiai dera akmens masės stalai:

https://arbaldas.lt/valgomojo-baldai/stalai/

Visas prekes turime savo sandėlyje Vokietijoje, todėl prekės Jus pasieks per labai trumpą laiką. Prekes galėsite atsiimti mūsų baldų salonuose arba už papildomą mokestį Jums pristatysime tiesiai į namus.

Kviečiame apsilankyti mūsų facebook paskyroje:

https://www.facebook.com/arbaldas/

Nemokamas pristatymas

  • 2 metų garantija
  • Surinkimo paslaugos (papildomas mokestis)
Scroll to Top