Minkštas kampas Santa Fe

3799.00 

Minkštas kampas Santa Fe tai vienas universaliausių baldų, kurį pristato Vokietijos modernus gamintojas POCO. Tai multifunkcinis kampas, kurį galima išskleisti ir paversti į miego salą. Dvi patalynės dėžės laisvai sutalpins visas pagalvėles, pledus ir keletą patalynės komplektų. Užtektinai vaikams pastatyti fortą, kol jūs mėgausitės pokalbiu su draugais, ar filmų vakaru su artimaisiais. Minkštas kampas Santa Fe yra skirtas erdvei svetainei, kuris be vargo įsilies į jūsų interjero dizainą ir taps vienu pagrindinių akcentų. Paįvairinkite skirtingų spalvų pagalvėlėmis, pledais ir svarbiausia – geromis istorijomis, bei šypsenomis.

Gausybė kombinacijų

Kaip ir daugelis POCO baldų, minkštas kampas Santa Fe gali būti pritaikomas prie jau esamo interjero ar jūsų svajonių namų. Galite rinktis iš gausybės skirtingų spalvų ir tekstūrų, jų tarpe natūralios odos. Reguliuojami atlošai, porankiai, kojos, spalvos, išdėstymas, L ir U formos, bei jų veidrodinės versijos. Viskas priklauso nuo jūsų fantazijos ir svetainės išdėstymo. Užsukite į Arbaldas saloną Vilniuje, kur mes jums padėsime išsirinkti tinkamiausią variantą jūsų namams. Jeigu nerasite, ko norite, užsakysime baldus pagal jūsų pageidavimus ir padėsime sukomplektuoti visą kambarį.

Išmatavimai

  • Aukštis – 79cm
  • Plotis – 199 x 402 x 278 cm
  • Gylis – 115cm

 

Apie Gamintoją

POCO yra Vokietijos baldų gamintojas, kuris orientuojasi į maksimalų praktiškumą ir modernų patogumą. Įmonė nuolatos investuoja į naujų technologijų, konceptų ir dizainų kūrimą, taip užtikrindami, kad kiekvienas jų baldas gali turėti daugybę kombinacijų, formų, splavų ir tekstūrų. POCO inžinieriai ir dizaineriai renkasi natūralias medžiagas – medis, metalas, medvilnė ir oda sėdimiems ir liečiamiems paviršiams, taip suderindami modernias technologijas ir klasikines detales. Daugelį POCO baldų galite kombinuoti pagal savo poreikius, namų erdvę ir spalvų paletę. Rivjeros baldų salonuose padėsime išsirinkti tinkamiausią variantą ir sukurti nepamirštamą namų jaukumą.

Jeigu minkštas kampas Santa Fe ne jums, pažvelkite į mūsų sofų lovų pasirinkimą: https://arbaldas.lt/sofos-lovos/

Prie šio kampo puikiai dera akmens masės stalai:

https://arbaldas.lt/valgomojo-baldai/stalai/

 

Visas prekes turime savo sandėlyje Vokietijoje, todėl prekės Jus pasieks per labai trumpą laiką. Prekes galėsite atsiimti mūsų baldų salonuose arba už papildomą mokestį Jums pristatysime tiesiai į namus.

Kviečiame apsilankyti mūsų facebook paskyroje: https://www.facebook.com/arbaldas/

Nemokamas pristatymas

  • 2 metų garantija
  • Surinkimo paslaugos (papildomas mokestis)
Scroll to Top