Minkštas kampas su kojų atrama Desio

1999.00 

MODERNUS KOMFORTAS

Minkštas kampas su kojų atrama Desio sukurtas maksimaliam komfortui ir patogumui. Išskirtinis šios minkšto kampo akcentas yra mechanizmas, išskleidžianits jūsų kojų atramas. Šis funkcionalumas leis pasijausti kaip ant debesies ir atsipalaiduoti kaip niekur kitur. Namų interjero dizainas neturi būti tik puošmena, bet gali tarnauti tam tikrą funkciją. Papildomai prie kojų atramų, nugaros atlošas taip pat lankstosi, prisitaikydamas prie jūsų komforto ir kūno linijų. Tai yra išskirtinis baldas, sukurtas norintiems savo namus paversti poilsio ir ramybės zona, kurioje pasisemsite energijos.

APDAILA IR DIZAINAS

Šiame balde dominuoja šviesi ir lengva pilka spalva. Tuo tarpu baldo kojos yra metalinės, leidžiančios pakeltį kampą ir sudaryti dar didesnį lengvumo jausmą. Besilansktantis nugaros atlošas ir kojų atramos mechanizmas sudaro įspūdi, kad atsisėdote ant debesies. Šviesiai pilka spalva be vargo tiks tiek ir naujuose namuose, tiek ir pagyvins senesnės statybos namus ar butus. Nepaisant to, koks jūsų interjero dizainas, minkštas kampas su kojų atrama Desio jums leis atsipalaiduoti taip, kaip retas baldas.

IŠMATAVIMAI

  • Aukštis – 100cm
  • Ilgis – 250cm
  • Plotis – 172cm

APIE GAMINTOJĄ

AEK Design – nuo 1991-ųjų metų gamintojas specializuojasi maksimalaus komforto baldų gamyboje. Nuo koncepto, iki gamybos ir pristatymo. Kiekvienas baldas yra tikrinamas visuose gamybos etapuose, užtikrinant kokybę ir funkcionalumą. Daugelį „AEK Design“ baldų galima rinktis iš didelės spalvų, tekstūrų ir medžiagų paletės, tad jie puikiai tiks bet kokiam namų interjerui – modernus ar klasikinis.

Minkštas kampas su kojų atrama Desio – GALIMYBĖ PRITAIKYTI PAGAL JŪSŲ POREIKIUS

Jeigu ieškote baldų, tinkančių prie šio kampo, kviečiame pažvelgti į valgomojo baldų pasirinkimą.

 

Jei neradote Jums patinkančio modelio internetinėje parduotuvėje, kviečiame užsukti į mūsų baldų salonus Vilniuje ir Kaune. Čia rasite tai, ko ieškote, kad ir koks jūsų interjero dizainas. Dauguma minkštų baldų komplektų gali būti derinami pagal jūsų poreikį – galite pasirinkti reikiamo dydžio sofas ir fotelius, pasirinkti patinkančias medžiagas.

 

Visas prekes turime savo sandėlyje Vokietijoje, todėl prekės Jus pasieks per labai trumpą laiką. Prekes galėsite atsiimti mūsų baldų salonuose arba už papildomą mokestį Jums pristatysime tiesiai į namus.

 

Kviečiame apsilankyti mūsų facebook paskyroje: Facebook

Nemokamas pristatymas

  • 2 metų garantija
  • Surinkimo paslaugos (papildomas mokestis)
Scroll to Top