Minkštas kampas U268

1899.00 

Minkštas kampas U268. Spalva: pasirenkamos.  Kampas gali turėti papildomai: tvirtą miegamaja funkciją. Minkštas komplektas gali būti užsakomas ir kaip komplektas. Taip pat gali būti odinis.

Susikomplektuokite baldus pagal Jūsų poreikius. Tai labai patogu, kadangi baldas atitiks visus Jūsų pageidavimus. Jūs nepermokėsite už papildomas funkcijas jeigu Jums jos nėra būtinos.

Audinius ir odą galite rinktis iš plačios paletės. Audiniai gali būti vienspalviai arba su raštais. Kviečiame Jus atvykti į mūsų baldų saloną Vilniuje, Naugarduko 57, Dubingiai PC.

Išmatavimai Minkštas kampas U268: ilgis 253 cm, plotis 153 cm. Kampas gali būti individualiai komplektuojamas iš atskirų dalių. Atvykus į mūsų salonus arba užklausus elektroniniu paštu info@arbaldas.lt gausite visą informaciją apie nestandartinius išmatavimus.

 

Jeigu Jums nepatinka audinys ir ieškote natūralios odos kampų, paspausti šią nuorodą: https://arbaldas.lt/svetaines-baldai/odiniai-kampai/

Jei neradote Jums patinkančio modelio mūsų baldų salonuose maloniai kviečiame prisijungti prie mūsų internetinės parduotuvės: https://arbaldas.lt

Visas prekes turime savo sandėlyje Vokietijoje, todėl prekės Jus pasieks per labai trumpą laiką. Prekes galėsite atsiimti mūsų baldų salonuose arba už papildomą mokestį Jums pristatysime tiesiai į namus.

Nemokamas pristatymas

  • 2 metų garantija
  • Surinkimo paslaugos (papildomas mokestis)
Scroll to Top