Moderni minkšta sofa Albany

2299.00 

Aprašymas

Moderni minkšta sofa Albany skirta vertinantiems modernų baldų funkcionalumą ir minilizmą. Ši sofa be vargo įsilies į jūsų interjerą, tiek naujos statybos ar atrenovuotame būste, tiek įneš atgaivos ir jaukumo norintiems tiesiog šviežesnio jausmo namuose. Tinka vidutinio ir mažo dydžio erdvėms, tad net ir turėdami ribotą erdvę, galite drąsiai ir patogiai priimti svečius. Esant reikiamybei, jūsų svečiai patogiai išsimiegos, kadangi moderni minkšta sofa Albany turi galimybę nulenkti nugaros atlošus ir pavirsti į dvigubą sofą-lovą, talpinančią net iki 4 žmonių. Pakeltas nuo žemės dizainas, su grakščiomis kojomis sukuria lengvumo ir modernumo jausmą jūsų namuose.

 

Pasirinkite labiausiai patinkančią kombinaciją

Kaip ir daugelis Steinpol POCO baldų, moderni minkšta sofa Albany turi gausybę skirtingų spalvų ir tekstūrų, tad tikrai rasite jums patinkantį variantą. Šią sofą galite užsakyti su natūralios odos apmušimu, kuris pridės solidumo. Papildomai galite rinktis tarp dvivietės sofos-lovos ar kampo, priklausomai nuo jūsų namų išplanavimo ir gyvenamosios erdvės dydžio. Norėdami iš arti pamatyti, paliesti ir pajausti šio sofos patogumą, užsukite į Rivjeros baldų salonus, kur galėsite tai padaryti. Jeigu patinka dizainas, tačiau norėtumėte kitos spalvos, užsukę pas mus galite užsisakyti jums labiausiai patinkančią baldo kombinaciją. Mes jums mielai padėsime išsirinkti ne tik sofą ar minkštą kampą, bet ir puikiai derančius stalus ar kėdes.

 

Apie Gamintoją

POCO yra Vokietijos baldų gamintojas, kuris orientuojasi į maksimalų praktiškumą ir modernų patogumą. Įmonė nuolatos investuoja į naujų technologijų, konceptų ir dizainų kūrimą, taip užtikrindami, kad kiekvienas jų baldas gali turėti daugybę kombinacijų, formų, splavų ir tekstūrų. POCO inžinieriai ir dizaineriai renkasi natūralias medžiagas – medis, metalas, medvilnė ir oda sėdimiems ir liečiamiems paviršiams, taip suderindami modernias technologijas ir klasikines detales. Daugelį POCO baldų galite kombinuoti pagal savo poreikius, namų erdvę ir spalvų paletę. Rivjeros baldų salonuose padėsime išsirinkti tinkamiausią variantą ir sukurti nepamirštamą namų jaukumą.

 

Jeigu manote, kad moderni minkšta sofa Albany ne jums, pažvelkite į mūsų sofų lovų pasirinkimą: https://arbaldas.lt/sofos-lovos/

Prie šio kampo puikiai dera akmens masės stalai:

https://arbaldas.lt/valgomojo-baldai/stalai/

 

Visas prekes turime savo sandėlyje Vokietijoje, todėl prekės Jus pasieks per labai trumpą laiką. Prekes galėsite atsiimti mūsų baldų salonuose arba už papildomą mokestį Jums pristatysime tiesiai į namus.

Kviečiame apsilankyti mūsų facebook paskyroje: https://www.facebook.com/arbaldas/

Nemokamas pristatymas

  • 2 metų garantija
  • Surinkimo paslaugos (papildomas mokestis)
Scroll to Top