%

Modernus kampas C160

3799.00 

Modernus kampas C160. Firminiai Itališki baldai Natuzzi Editions.

Minkštų baldų komplektas pasirenkamų spalvų.Išmatavimai: modeliuojamas kampas skirtingų išmatavimų .Išmatavimus taip pat galima rinktis iš standartinių gamintojo pateiktų matmenų. Išmatavimai: 286 x 213 cm.

Galima miegamoji funkcija ir elektriniai reglaineriai.

Norint sužinoti galimus kitus matmenis, susisiekite su mūsų salono pardavėjais arba elektroniniu paštu: info@arbaldas.lt

Modernus minkštas kampas nugarinė dalis tokio pat audinio, todėl galima statyti viduryje kambario. Modernus kampas C160 yra ilgaamžis ir tarnaus Jūsų šeimai ilgus metus.

Natuzzi Editions yra pasaulyje gerai žinomas baldų gamintojas. Įmonė turinti daugiau nei 60 metų patirtį yra viena didžiausių Premium klasės baldų gamintojų pasaulyje. Natuzzi vardas yra vienas žinomiausių pasaulyje. Vokietijos baldų gamintojams yra svarbiausia praktiškumas, o italijos baldų gamintojams svarbiausia patogumas. Tad jeigu ieškote patogumo šis pasiūlymas būtent Jums.

Įmonė baldus pradėjo gaminti nuo 1959 metų. Įmonėje dirba virš 1500 darbuotojų. Kiekvienais metais išleidžia virš 50 naujų modelių į rinką. Įmonė dalyvauja visose svarbiausiose Europos baldų parodose. Savo produkciją siunčia į daugiau nei 80 pasaulio šalių.

Firminiai Itališki baldai, kurių spalvas ir audinius nuo šiol galite rinktis pagal individualų užsakymą.

Galbūt Jums komplektas sudarytas iš dviejų sofų ir fotelio yra per didelis? Kviečiame užsukti į mūsų puslapį kur yra tik sofos: https://arbaldas.lt/sofos-lovos/

Jei neradote Jums patinkančio modelio mūsų baldų salonuose maloniai kviečiame prisijungti prie mūsų internetinės parduotuvės: https://arbaldas.lt

Visas prekes turime savo sandėlyje Vokietijoje, todėl prekės Jus pasieks per labai trumpą laiką. Prekes galėsite atsiimti mūsų baldų salonuose arba už papildomą mokestį Jums pristatysime tiesiai į namus.

 

Nemokamas pristatymas

  • 2 metų garantija
  • Surinkimo paslaugos (papildomas mokestis)
Scroll to Top