Odinė Sofa Molly

2899.00 

Odinė sofa – tai šiuolaikiška klasikos versija. Ši sofa skirta žmonėms, kurie gyvenime renkasi VIP versijas. Kokybiškos medžiagos, natūrali oda, itin platus funkcionalumas pritaikytas didžiausių poreikių žmonėms. Tai tik detalės, kurios slepia tikrą šios sofos kokybę. Šiam pasirinkimui nereikia išskirtinės patalpos, mėgautis komfortu galima namuose, biure, laukiamajame ar bet kokioje kitos paskirties patalpoje.

 

SĖDIMOJI DALIS IR ATLOŠAS

Ergonomiškas atlošo linijas pajusite vos tik atsisėdus. Patogiai įsitaisius galima pasiimti nešiojamąjį kompiuterį ir dirbti ilgas valandas nekeičiant pozicijos. Nors sofos forma puikiai pritaikyta pagal suagusiojo žmogaus kūno linijas, tačiau po ilgos, itin įtemptos dienos, kokybiško poilsio poreikis išauga. Čia pristatome Jums reguliuojamus galvos atlošus. Net penkios pozicijos individualiems poreikiams, kad Jūsų kaklo raumenys galėtų atsipalaiduoti. Šie privalumai – tai dar ne viskas. Piršto paspaudimu suveikia elektrinė atsipalaidavimo funkcija. Atrodo, lyg pati sofa pajaučia Jūsų atsipalaidavimo poreikį ir savarankiškai transformuojasi suteikdama kojoms atramą. Poliuretano super-soft putos ir vingiuotos spyruoklės užbaigia komforto grandinę. Šiems sprendimams įgyvendinti parinkti naujos kartos mechanizmai bei aukštos kokybės medžiagos, kurios užtikrina ilgą tarnavimo laiką net dažnai naudojantis visais šios sofos privalumais.

 

IŠVAIZDA

Odinė sofa Molly yra pilkos spalvos, todėl gali įsilieti net į spalvų prisodrintą aplinką. Visi privalumai neapkrauna jos išvaizdos. Natūrali oda užtikrina lengvą priežiūrą bei nepriekaištingą išvaizdą net po ilgo tarnavimo laiko. Yra galimybė pasirinkti sofos kryptį (kairė, dešinė).

 

CHARAKTERISTIKA:

  • Putos super-soft,
  • poliuretano putos,
  • vingiuotos spyruoklės,
  • reguliojamos galvos atramos,
  • elektrinė atsipalaidavimo funkcija,
  • natūrali oda, gobelenas, galimybė pasirinkti spalvą,
  • galimas krypties pasirinkimas (kairė, dešinė).

 

IŠMATAVIMAI:

  • Ilgis 284 cm
  • Plotis 220 cm
  • Aukštis 85/103 cm

 

Jeigu abejojate ar ši odinė sofa yra tai ko ieškote, pasidairykite mūsų e.parduotuvėje ir būtinai rasite Jus tenkinantį variantą:  https://arbaldas.lt/sofos-lovos/.

 

Taupydami Jūsų laiką kartu siūlome ir platų staliukų pasirinkimą. Garantuojame, kad Jums pavyks sukurti puikų baldų derinį. Juk patogu pirkti viską vienoje vietoje! Pasižvalgykite: https://arbaldas.lt/svetaines-baldai/kavos-staliukai/.

Jei neradote Jums patinkančio modelio mūsų baldų salonuose maloniai kviečiame prisijungti prie mūsų internetinės parduotuvės: https://arbaldas.lt

Rivjera e. parduotuvėje esantys baldai yra saugomi sandėlyje Vokietijoje. Besirūpindami savo klientais, užtikriname greitą bei kokybišką atvežimą į Lietuvą. Jūsų patogumui, teikiame baldų pristatymo paslaugas Jūsų nurodytu adresu arba siūlome juos atsiimti mūsų baldų salonuose Vilniuje ir Kaune.

Nemokamas pristatymas

 • 2 metų garantija
 • Surinkimo paslaugos (papildomas mokestis)
Scroll to Top