Odinė sofa su 3 elektriniais reglaineriais

2499.00 

Odinė sofa su 3 elektriniais reglaineriais. 

Sofos išmatavimai: 250 cm. Tačiau sofa yra modeliuojama ir gali būti, kokio tik Jums reikia ilgio. Platus natūralios odos arba audinių pasirinkimas.

Odinė sofa su 3 elektriniais reglaineriais turi sensorinius jutiklius ypatingai patogiam ,,relax” funkcijos įjungimui. 3 reglaineriai užtikrina kiekvienam šeimos nariui patogumą ir aukštą komforto klasę. Ypatingai patogus ir minkštas sėdėjimas.

Natuzzi Softaly yra pasaulyje gerai žinomas baldų gamintojas. Įmonė turinti daugiau nei 60 metų patirtį yra viena didžiausių Premium klasės baldų gamintojų pasaulyje. Natuzzi vardas yra vienas žinomiausių pasaulyje. Vokietijos baldų gamintojams yra svarbiausia praktiškumas, o italijos baldų gamintojams svarbiausia patogumas. Tad jeigu ieškote patogumo šis pasiūlymas būtent Jums.  Įmonė baldus pradėjo gaminti nuo 1959 metų. Įmonėje dirba virš 1500 darbuotojų. Kiekvienais metais išleidžia virš 50 naujų modelių į rinką. Įmonė dalyvauja visose svarbiausiose Europos baldų parodose. Savo produkciją siunčia į daugiau nei 80 pasaulio šalių.

Firminiai Itališki baldai, kurių spalvas ir audinius nuo šiol galite rinktis pagal individualų užsakymą.

Galbūt Jums komplektas sudarytas iš dviejų sofų ir fotelio yra per didelis? Kviečiame užsukti į mūsų puslapį kur yra tik sofos: https://arbaldas.lt/sofos-lovos/

Jei neradote Jums patinkančio modelio mūsų baldų salonuose maloniai kviečiame prisijungti prie mūsų internetinės parduotuvės: https://arbaldas.lt

Visas prekes turime savo sandėlyje Vokietijoje, todėl prekės Jus pasieks per labai trumpą laiką. Prekes galėsite atsiimti mūsų baldų salonuose arba už papildomą mokestį Jums pristatysime tiesiai į namus.

Kviečiame apsilankyti mūsų facebook paskyroje: https://www.facebook.com/arbaldas/

 

Nemokamas pristatymas

  • 2 metų garantija
  • Surinkimo paslaugos (papildomas mokestis)
Scroll to Top