Odinis kampas C160 su miegama funkcija

4999.00 

Odinis kampas C160 su miegama funkcija. Pagaminta iš natūralios odos. Spalva: pasirenkamos. Firminis Natuzzi Editions komplektas. Komplektą sudaro odinis kampas su miegama funkcija. Sėdimoji dalis šalia porankio gali turėti savo asmeninį valdymo pultą. Elektrinio valdymo pulto pagalba klientas komfortiškai gali pasirinkti pačią patogiausią sėdėjimo ar gulėjimo poziciją. Elektrinis valdymo pultas turi USB jungtį, kurioje galėsite pasikrauti savo mobilųjį telefoną ar prijungti bet kurį prietaisą reikalaujantį USB pajungimo. Reguliuojami galvos atlošalai. Modernus itališkas stilius. 

 

Odinis kampas išmatavimai : ilgis 288 cm, plotis 165 cm, aukštis 65/83 cm, sėdėjimo aukštis 43 cm, sėdėjimo gylis 57 cm. 

Galbūt Jums komplektas sudarytas iš kampinės dalies yra per didelis? Kviečiame užsukti į mūsų puslapį kur yra tik sofos: https://arbaldas.lt/sofos-lovos/

Baldai yra užsakomi. Baldų audinius galite rinktis, iš plačios audinių ir natūralios odos palečių. Minkštų baldų komplektas atitinka geriausią kainos kokybės santykį. 

Natuzzi Editions yra pasaulyje gerai žinomas baldų gamintojas. Įmonė turinti daugiau nei 60 metų patirtį yra viena didžiausių Premium klasės baldų gamintojų pasaulyje. Natuzzi vardas yra vienas žinomiausių pasaulyje. Vokietijos baldų gamintojams yra svarbiausia praktiškumas, o italijos baldų gamintojams svarbiausia patogumas. Tad jeigu ieškote patogumo šis pasiūlymas būtent Jums.  Įmonė baldus pradėjo gaminti nuo 1959 metų. Įmonėje dirba virš 1500 darbuotojų. Kiekvienais metais išleidžia virš 50 naujų modelių į rinką. Įmonė dalyvauja visose svarbiausiose Europos baldų parodose. Savo produkciją siunčia į daugiau nei 80 pasaulio šalių.

Jei neradote Jums patinkančio modelio mūsų baldų salonuose maloniai kviečiame prisijungti prie mūsų internetinės parduotuvės: https://arbaldas.lt

Visas prekes turime savo sandėlyje Vokietijoje, todėl prekės Jus pasieks per labai trumpą laiką. Prekes galėsite atsiimti mūsų baldų salonuose arba už papildomą mokestį Jums pristatysime tiesiai į namus.

 

 

 

 

Nemokamas pristatymas

  • 2 metų garantija
  • Surinkimo paslaugos (papildomas mokestis)
Scroll to Top