Odinis kampas Paula L

2099.00 

Odinis kampas Paula L. Natūrali oda: pasirenkama. Spalva: pasirenkama. Užsakant baldą kampo pusę galima rinktis. Komplektą sudaro kampinė sofa su miegama dalimi. Ši funkcija užsakoma papildomai. Reguliuojami galvos atlošalai. Taip pat papildomai kampas gali būti su patalynės dėže. Išmatavimai kampinės sofos: ilgis 265 cm, plotis 219 cm.

Galbūt Jums komplektas sudarytas iš kampinės sofos yra per didelis? Kviečiame užsukti į mūsų puslapį kur yra tik sofos: https://arbaldas.lt/sofos-lovos/

Baldai yra užsakomi. Baldų audinį ir spalvą galite rinktis. Audinių pasirinkimą rasite čia: https://arbaldas.lt/aek-design/    Odinis kampas Paula L atitinka geriausią kainos kokybės santykį. Kampas gali būti gaminamas su aukštesnės kategorijos oda Dollaro ( 300 eur). Standartiniams kampams naudojama Madras oda.

Baldų kompanija „AEK “ Įkurta 1991 m. Daugiau nei dvidešimt dvejus metus „AEK“ gamina poilsio baldus iš odos ir audinio, kurie vėliau parduodami visoje Europoje. Įmonė naudoja tik FSC sertifikuotą medieną savo gaminiams.

Jei neradote Jums patinkančio modelio mūsų baldų salonuose maloniai kviečiame prisijungti prie mūsų internetinės parduotuvės: https://arbaldas.lt

Kai kurias prekes turime savo sandėlyje Vokietijoje, todėl prekės Jus pasieks per labai trumpą laiką. Prekes galėsite atsiimti mūsų baldų salonuose arba už papildomą mokestį Jums pristatysime tiesiai į namus.

 

Nemokamas pristatymas

  • 2 metų garantija
  • Surinkimo paslaugos (papildomas mokestis)
Scroll to Top