Odinis kampas Softaly U293

2999.00 

Itališkų baldų mėgėjams pristatome modelį Natuzzi Softaly U293 – tai išskirtinio dizaino odinis kampas. Šis modelis papuoš jūsų namus ir suteiks jums malonų komfortą. Šis sėdimasis kampas yra erdvus, todėl puikiai tiks pasisėdėjimams po darbų, o jūsų namams suteiks išskirtinio vaizdo.

Odinis kampas Softaly U293. Efektyvumas ir kokybė

Itališkas odinis kampas yra dengtas minkšta, kreminės spalvos, šimtaprocentine natūralia oda. Natūralios odos baldai yra patikimi ir ilgaamžiai, todėl greitai nebus sudėvėti, o jūsų namams tarnaus ilgai. Kreminė spalva leis baldui greitai įsikomponuoti į jau esamą dizainą ir suteiks namams ne tik elegancijos, bet ir jaukumo.

Softaly yra pasaulyje gerai žinomas baldų gamintojas. Įmonė turinti daugiau nei 60 metų patirtį yra viena didžiausių Premium klasės baldų gamintojų pasaulyje. Natuzzi vardas yra vienas žinomiausių pasaulyje. Vokietijos baldų gamintojams yra svarbiausia praktiškumas, o italijos baldų gamintojams svarbiausia patogumas. Tad jeigu ieškote patogumo šis pasiūlymas būtent Jums.  Įmonė baldus pradėjo gaminti nuo 1959 metų. Įmonėje dirba virš 1500 darbuotojų. Kiekvienais metais išleidžia virš 50 naujų modelių į rinką. Įmonė dalyvauja visose svarbiausiose Europos baldų parodose. Savo produkciją siunčia į daugiau nei 80 pasaulio šalių. 

Specifikacija

Išmatavimai: 278 ×212 cm

Firminiai Itališki baldai, kurių spalvas ir audinius nuo šiol galite rinktis pagal individualų užsakymą.

 

Galbūt šis odinis kampas per didelis? Kviečiame užsukti į mūsų puslapį, kur yra tik sofos: https://arbaldas.lt/sofos-lovos/

 

Jei neradote Jums patinkančio modelio mūsų baldų salonuose maloniai kviečiame prisijungti prie mūsų internetinės parduotuvės: https://arbaldas.lt

 

Visas prekes turime savo sandėlyje Vokietijoje, todėl prekės Jus pasieks per labai trumpą laiką. Prekes galėsite atsiimti mūsų baldų salonuose arba už papildomą mokestį Jums pristatysime tiesiai į namus.

 

 

Nemokamas pristatymas

  • 2 metų garantija
  • Surinkimo paslaugos (papildomas mokestis)
Scroll to Top