Odinis minkštas kampas Puzzle

4793.00 

Odinis minkštas kampas Puzzle tai didelėms erdvės skirtas baldas, talpinantis visą šeimą ir svečius. Leiskite sau džiaugtis laiku su artimaisiais, būdami ramūs, kad visi turės vietą patogiai atsisėsti ir pasimėgauti išskirtiniu komfortu, kurį siūlo Vokietijos modernių baldų gamintojas POCO. Kaip ir daugelis šio gamintojo baldų, odinis minkštas kampas Puzzle pasižymi funkcionalumu, variacijų ir priedų įvairove. Juodos spalvos natūrali oda – turbūt praktiškiausias pasirinkimas, kuris rekalauja minimalios priežiūros. Su šviesiais namų interjero dizaino elementais sukuria jaukų kontrastą, tačiau tinka ir su spalvotomis bei pilkomis detalėmis. Juoda spalva yra bene universaliausia, norintiems ilgaamžio ir praktiško baldo.

 

Pritaikykite sau

Odinis minkštas kampas Puzzle tai vienas iš Puzzle šeimos baldų. Gali pasiūlyti daugybę pasirinkimo ir pritaikymo namų interjerui galimybių. Pradedant spalvomis ir kitomis natūraliomis medžiagomis, jeigu odinis apmušimas yra ne jūsų skoniui. Taip pat rinkitės iš kitų spalvų, skirtingų porankių, atlošų, pagalvių ir kojų. Kaip ir sako pats pavadinimas odinis minkštas kampas Puzzle yra modulinis baldas, kurį galite pritaikyti bet kokiuose namuose. Aplankykite ARBALDAS baldų saloną Vilniuje, bei savo akimis pamatykite, kaip galite sukurti svajonių namus.

Išmtavimai

  • Aukštis – 88cm
  • Matmenys – 169 x 361 x 233 cm
  • Gylis – 110cm

Apie Gamintoją

POCO yra Vokietijos baldų gamintojas, kuris orientuojasi į maksimalų praktiškumą ir modernų patogumą. Įmonė nuolatos investuoja į naujų technologijų, konceptų ir dizainų kūrimą, taip užtikrindami, kad kiekvienas jų baldas gali turėti daugybę kombinacijų, formų, splavų ir tekstūrų. POCO inžinieriai ir dizaineriai renkasi natūralias medžiagas – medis, metalas, medvilnė ir oda sėdimiems ir liečiamiems paviršiams, taip suderindami modernias technologijas ir klasikines detales. Daugelį POCO baldų galite kombinuoti pagal savo poreikius, namų erdvę ir spalvų paletę. Rivjeros baldų salonuose padėsime išsirinkti tinkamiausią variantą ir sukurti nepamirštamą namų jaukumą.

Jeigu odinis minkštas kampas Puzzle ne jums, pažvelkite į mūsų sofų lovų pasirinkimą: https://arbaldas.lt/sofos-lovos/

Prie šio kampo puikiai dera šie stalai:

https://arbaldas.lt/valgomojo-baldai/stalai/

Jei neradote Jums patinkančio modelio mūsų baldų salonuose maloniai kviečiame prisijungti prie mūsų internetinės parduotuvės: https://arbaldas.lt

Visas prekes turime savo sandėlyje Vokietijoje, todėl prekės Jus pasieks per labai trumpą laiką. Prekes galėsite atsiimti mūsų baldų salonuose arba už papildomą mokestį Jums pristatysime tiesiai į namus.

 

Nemokamas pristatymas

  • 2 metų garantija
  • Surinkimo paslaugos (papildomas mokestis)
Scroll to Top