Odinis minkštas komplektas Puzzle

1993.00 

Odinis minkštas komplektas Puzzle tai yra modulinio Puzzle baldo komplektacija, kurią pristato modernių baldų gamintojas iš Vokietijos – POCO. Jeigu norite turėti svetainės baldų komplektą, kuris yra patogus, stilingas ir funkcionalus – nenusivilsite pasirinkę šį minkštą komplektą. Juodos spalvos natūrali oda yra bene praktiškiausias paviršius, tad galėsite nesukti galvos dėl priežiūros, išsiliejusių gėrimų ar užkandžiavimo žiūrint filmą. Odinis minkštas komplektas Puzzle tiks tiek norintiems atsinaujinti esantį namų interjerą, tiek kuriantiems savo namus nuo pagrindų. Juoda spalva tinka bet kur ir yra saugus pasirinkimas visiems.

Didelis pasirinkimas

Odinis minkštas komplektas Puzzle tiks jūsų namams, nepriklausomai nuo dydžio ar išplanavimo. Kadangi galite rinktis ne tik visą komplektą, tačiau atskiras dalis, ar skirtingas komplekto variacijas. Papaildomai įsigykite pufą, kuriame galėsite laikyti pledus, pagalvėles ir patalynę. Taip pat visi suprantame, kaip yra patogu susidėti kojas ant patogaus pufo, žiūrint filmą. Papildomai galite rinktis skirtingus ir reguliuojamus porankius, bei nugaros atlošus. Baldo kojos taip pat gali būti keičiamos, priklausomai nuo jūsų pageidavimų – metalinės juodos, chromuotos ar medinės. Tai išties unikalus baldas, kurį galite pritaikyti savo namuose.

 

Apie Gamintoją

POCO yra Vokietijos baldų gamintojas, kuris orientuojasi į maksimalų praktiškumą ir modernų patogumą. Įmonė nuolatos investuoja į naujų technologijų, konceptų ir dizainų kūrimą, taip užtikrindami, kad kiekvienas jų baldas gali turėti daugybę kombinacijų, formų, splavų ir tekstūrų. POCO inžinieriai ir dizaineriai renkasi natūralias medžiagas – medis, metalas, medvilnė ir oda sėdimiems ir liečiamiems paviršiams, taip suderindami modernias technologijas ir klasikines detales. Daugelį POCO baldų galite kombinuoti pagal savo poreikius, namų erdvę ir spalvų paletę. Rivjeros baldų salonuose padėsime išsirinkti tinkamiausią variantą ir sukurti nepamirštamą namų jaukumą.

Jeigu manote, kad odinis minkštas komplektas Puzzle ne jums, pažvelkite į mūsų sofų lovų pasirinkimą: https://arbaldas.lt/svetaines-baldai/sofos-lovos/

Prie šio komplekto galime pasiūlyti gausybę derančių stalų:

https://arbaldas.lt/valgomojo-baldai/stalai/

 

Visas prekes turime savo sandėlyje Vokietijoje, todėl prekės Jus pasieks per labai trumpą laiką. Prekes galėsite atsiimti mūsų baldų salonuose arba už papildomą mokestį Jums pristatysime tiesiai į namus.

Kviečiame apsilankyti mūsų facebook paskyroje: https://www.facebook.com/arbaldas/

Nemokamas pristatymas

  • 2 metų garantija
  • Surinkimo paslaugos (papildomas mokestis)
Scroll to Top