Odinis pilkas kampas Gottis su miegama funkcija

2099.00 

Odinis pilkas kampas Gottis. Pagamintas iš natūralios odos, nugarinė dalis – natūrali oda. Spalva: pilka. (Pasirenkamos). Natūralios odos kampas su miegama funkcija. Reguliuojami galvos atlošalai. Itin lengvai išsilankstanti ir atgal susidedanti miegama funkcija, puikiai pasitarnaus netikėtai užsukus svečiams iš toliau. Modernus stilius, funkcionalumas.

 

Odinis pilkas kampas išmatavimai : ilgis 270 cm, plotis 210 cm, aukštis 78 cm, (su pakeltais galvugaliais 94 cm) gylis 98 cm, sėdėjimo aukštis 42 cm, sėdėjimo gylis 58 cm. Miegamosios dalie plotas 125 cm x 200 cm.

Galbūt Jums komplektas sudarytas iš kampinės dalies yra per didelis? Kviečiame užsukti į mūsų puslapį kur yra tik sofos: https://arbaldas.lt/sofos-lovos/

Jei neradote Jums patinkančio modelio mūsų baldų salonuose maloniai kviečiame prisijungti prie mūsų internetinės parduotuvės: https://arbaldas.lt

Visas prekes turime savo sandėlyje Vokietijoje, todėl prekės Jus pasieks per labai trumpą laiką. Prekes galėsite atsiimti mūsų baldų salonuose arba už papildomą mokestį Jums pristatysime tiesiai į namus.

 

Nemokamas pristatymas

  • 2 metų garantija
  • Surinkimo paslaugos (papildomas mokestis)
Scroll to Top