Patogi kėdė su porankiais K288

95.00 

Patogi kėdė su porankiais K288 yra skirta tiems, kurie vertina komfortą.  Ši valgomojo kėdė yra mažesnė fotelio versija, kurie leidžia patogiai sėdėti prie valgomojo stalo. Jeigu mėgstate leisti laiką su artimaisiais ar draugais, prie vakarienės stalo, tai yra puikus pasirinkimas, kuris leis atsipalaiduoti ir mėgautis akimirkomis kartu, nesibaiminant dėl nuovargio. Tvirtos metalinės kojos stabiliai laiko šį baldą ir užtikrina kad šis baldas yra ilgaamžis.  Porankiai prideda papildomo patogumo, ypač mėgstantiems neskubėti ir mėgautis maistu. Ši valgomojo kėdė yra apmušta audiniu, tad yra labai maloni liesti ir atsisėsti – tiek karštą vasaros dieną, tiek ir šaltais žiemos vakarais

SUDERINAMUMAS

Šį baldą galite rinktis iš dviejų spalvų derinių. Vienas jų yra šviesiai pilkos spalvos išorinė dalis ir smėlio spalvos vidinė atlošo ir porankių dalys. Ši spalvų kombinacija puikiai tiks kad ir koks būtų jūsų namų interjero dizainas, kadangi yra neutrali ir prisitaiko prie jau esamų spalvų ir linijų. Kitas spalvų derinys derina tamsiai mėlyną išorinę dalį ir šviesiai mėlyną vidinę. Šis pasirinkimas tinka kontrastinguose interjeruose, kuriuose dominuoja aiškios spalvos. Bet kokiu atveju, šios kėdės tinka su natūralaus medžio ir akmens masės stalais ir spalvomis. Patogi kėdė su porankiais K288 tinka tiek ir naujos statybos būstams, tiek ir norintiems atnaujinti jau esančius namus.

SPECIFIKACIJOS

Kojos: metalinės, dažytos
Sėdimoji dalis ir atlošas: Audinys
Spalvos: Šviesiai pilka / smėlio spalva, tamsiai mėlyna / mėlyna
Konstruckija: tvirtos metalinės kojos, be judančių dalių.
Kėdės išmatavimai: aukštis 76 cm, plotis 54 cm, sėdimosios dallies aukštis 46 cm.

 

Jeigu Patogi ir kėdė su porankiais K288 kėdė neatitinka Jūsų poreikių – nenusiminkite, Rivjeros baldų parduotuvė turi platų kėdžių asortimentą, kurį rasite čia: https://arbaldas.lt/kedes/.

 

Prie šios kėdės puikiai dera mūsų asortimente esantys valgomojo stalai, kuriuos rasite čia: https://arbaldas.lt/valgomojo-baldai/stalai/.

 

Rivjera e. parduotuvėje esantys baldai saugomi Rivjera sandėlyje Vokietijoje, todėl galime užtikrinti greitą bei kokybišką atvežimą į Lietuvą. Prekes galėsite atsiimti mūsų baldų salonuose Vilniuje arba Kaune, taip pat Jūsų patogumui galime baldus pristatyti tiesiai į namus.

 

Kviečiame apsilankyti mūsų facebook paskyroje: Facebook

Nemokamas pristatymas

  • 2 metų garantija
  • Surinkimo paslaugos (papildomas mokestis)
Scroll to Top