Permatoma kėdė medinėmis kojomis K246

97.00 

Permatoma kėdė medinėmis kojomis K246 yra išskirtinis baldas, derantis moderniose virtuvės, valgomojo ar ofiso erdvėse. Sėdimoji dalis ir atlošas yra viena dalis, pagaminta iš polikarbonato, todėl ši valgomojo kėdė yra ypač tvirta. Kita polikarbonato funkcija yra ta, kad tai permatoma medžiaga, tad šį kėdė yra neeilinis sprendimas jūsų planuojamai erdvei. Tuo tarpu natūralaus medžio masyvo kojos tvirtai laiko šį valgomojo baldą. Jūsų kuriamas interjero dizainas gali būti išskirtinis, su permatomomis kėdėmis, kurios praleidžia aplinkines spalvas ir taip prisiderina prie bet kokių dizaino sprendimų. Taip pat puikiai tinka ofiso valgomajame ar virtuvėlėje. Turime nepamiršti ir to, kad tai yra nesitepantis baldas, tad galite nesibaiminti dėl apliejamų skysčių.

SUDERINAMUMAS

Kaip ir veidrodis atspindi tai, kas stovi prieš jį, taip ir ši valgomojo kėdė prisitaikys prie interjero. Nesvarbu, kokie kiti valgomojo baldai jūsų namuose, permatoma spalva perteiks tas spalvas ir raštus. Tuo tarpu medžio masyvo kojos sukuria jaukumo jausmą ir dera su kitomis natūraliomis medžiagomis – medžio masyvo, marmuro, akmens masės stalais. Permatoma kėdė medinėmis kojomis K246 tai tradicinių ir šiuolaikinių medžiagų derinys, kuris sukuria išskirtinį vaizdą ir pojūtį, kuriuo galėsite mėgauti metų metus. Rivjeros baldų salonuose galėsite ne tik pamatyti šias ir kitas kėdes, bet ir patikrinti suderinamumą su kitais baldais ir susikomplektuoti savo svajonių baldus.

SPECIFIKACIJOS

Kojos: naturalaus medžio masyvo
Sėdimoji dalis ir atlošas: Polikarbonatas
Spalva: Permatoma
Konstruckija: Medinės kojos, be judančių dalių
Kėdės išmatavimai: aukštis 83 cm, plotis 50 cm, sėdimosios dallies aukštis 44 cm.

 

Jeigu Permatoma kėdė medinėmis kojomis K246 kėdė neatitinka Jūsų poreikių – nenusiminkite, Rivjeros baldų parduotuvė turi platų kėdžių asortimentą, kurį rasite čia: https://arbaldas.lt/kedes/.

 

Prie šios kėdės puikiai dera mūsų asortimente esantys valgomojo stalai, kuriuos rasite čia: https://arbaldas.lt/valgomojo-baldai/stalai/.

 

Rivjera e. parduotuvėje esantys baldai saugomi Rivjera sandėlyje Vokietijoje, todėl galime užtikrinti greitą bei kokybišką atvežimą į Lietuvą. Prekes galėsite atsiimti mūsų baldų salonuose Vilniuje arba Kaune, taip pat Jūsų patogumui galime baldus pristatyti tiesiai į namus.

 

Kviečiame apsilankyti mūsų facebook paskyroje: Facebook

Nemokamas pristatymas

  • 2 metų garantija
  • Surinkimo paslaugos (papildomas mokestis)
Scroll to Top