Raudonas minkštas kampas Santa Fe

2999.00 

Mes suprantame, kad ne visi mėgsta juodą ir baltą. Tuo labiau ne visiems prie širdies pastelinės, kreminės ar šampano spalvos. Daugelis vyrų pasakytų, kad purpurinė ar persiko spalvos aplamai neegzistuoja. Šis Vokietijos baldų gamintojo raudonas minkštas kampas Santa Fe yra skirtias vertinantiems ryškias spalvas ir aiškias interjero linijas, bei detales. Baldas skirtas erdviems namams, bei žmonėms mėgstantiems komfortišką poilsį, bei dvasios ramybę, kad visi svečiais galės patogiai atsisėsti.

 

Praktiški dizaino sprendimai

Raudonas minkštas kampas Santa Fe siūlo nepaprastai daug skyrių, kuriuose galite sudėti patalynę, pagalvėles, pledus ar kitus daiktus, norėdami palaikyti idealią tvarką namuose. Pamirškite apie galvos sukimą ir vietos ieškojimą daiktams. Šis minkštas kampas jums tarnaus kaip poilsio ir komforto zona, ryški interjero detalė ir vieta, kur telpa kiti jaukaus vakaro priedai ir elementai. Išbandėme – telpa daugiau užkandžių, nei sugebame suvalgyti. Kaip ir galima tikėtis iš baldų gamintojo POCO, raudonas minkštas kampas Santa Fe yra puikiai apgalvotas ir sukomplektuotas. Norėdami pamatyti daugiau šio baldų spalvų ir variacijų, užsukitę į ARBALDAS baldų saloną Vilniuje, kur mes jums padėsime susikurti išskirtinę poilsio zoną namuose.

Apie Gamintoją

POCO yra Vokietijos baldų gamintojas, kuris orientuojasi į maksimalų praktiškumą ir modernų patogumą. Įmonė nuolatos investuoja į naujų technologijų, konceptų ir dizainų kūrimą, taip užtikrindami, kad kiekvienas jų baldas gali turėti daugybę kombinacijų, formų, splavų ir tekstūrų. POCO inžinieriai ir dizaineriai renkasi natūralias medžiagas – medis, metalas, medvilnė ir oda sėdimiems ir liečiamiems paviršiams, taip suderindami modernias technologijas ir klasikines detales. Daugelį POCO baldų galite kombinuoti pagal savo poreikius, namų erdvę ir spalvų paletę. Rivjeros baldų salonuose padėsime išsirinkti tinkamiausią variantą ir sukurti nepamirštamą namų jaukumą.

Jeigu raudonas minkštas kampas Santa Fe pasirodė pernelyg didelis ar ryškus, pažvelkite į mūsų sofų-lovų pasirinkimą:

https://arbaldas.lt/sofos-lovos/

Prie raudono minkšto kampo Santa Fe derės šie stalai:

https://arbaldas.lt/valgomojo-baldai/stalai/

 

Visas prekes turime savo sandėlyje Vokietijoje, todėl prekės Jus pasieks per labai trumpą laiką. Prekes galėsite atsiimti mūsų baldų salonuose arba už papildomą mokestį Jums pristatysime tiesiai į namus.

Kviečiame apsilankyti mūsų facebook paskyroje: https://www.facebook.com/arbaldas/

Nemokamas pristatymas

  • 2 metų garantija
  • Surinkimo paslaugos (papildomas mokestis)
Scroll to Top