Šviesiai pilka metalinė kėdė K228

109.00 

Šviesiai pilka metalinė kėdė K228 jūsų valgomajam ar virtuvei jaukaus modernumo. Dėl savo išskirtinio dizaino ir konstrukcijos, pagyvins bet kokias patalpas. Kita šios konstrukcijos funkcija yra patogumas. Šį valgomojo kėdė turi minkštą apmušimą ir yra aptraukta ekologine oda. Tai suteikia ne tik komforto, klasikinio modernumo jausmą, bet ir yra praktiška. Džiaukitės ilgomis vakarienėmis su šeima ar draugais, nesibaimindami dėl patogumo. Galite nesibaiminti dėl išlietų skysčių ar maisto. Ekologinė oda yra nepralaidi vandeniui, lengvai valoma ir leis jums atsipalaiduoti, turint vaikų, gyvūnų ar priimant svečius. Valgomojo baldai turi tarnauti jums, o ne atvirkščiai.

SUDERINAMUMAS

Šiuolaikinių namų interjero idėjos yra plačios, kaip ir Rivjeros baldų asortimentas. Šviesiai pilka metalinė kėdė K228 yra sukurta taip, kad pritaptų tiek šviesiose patalpose, tiek ir natūralaus medžio ar tamsiuose valgomuosiuose. Pilka spalva dera prie bet kokių spalvų, tad tai yra saugus pasirinkimas, jeigu neapsisprendžiate, kokią spalvą rinktis. Tuo tarpu ekologinė oda yra ne tik praktiškas ir tvarus pasirinkimas, bet papildo suderinamumą, kadangi natūralios medžiagos puikiai dera tarpusavyje. Valgomojo baldai turi ne tik būtų patogūs ir praktiški, bet derėti prie jūsų namų interjero. Juk valgomasis yra ta vieta, kur renkasi visa šeima, tad ši patalpa turi būti ypatingai jauki.

SPECIFIKACIJOS

Kojos: metalinės, chormo spalvos
Sėdimoji dalis ir atlošas: Ekologinė oda
Spalvos: Šviesiai pilka
Konstruckija: tvirtos metalinės kojos, be judančių dalių.
Kėdės išmatavimai: aukštis 106 cm, plotis 50 cm, sėdimosios dallies aukštis 42 cm.

 

Jeigu Šviesiai pilka metalinė kėdė K228 kėdė neatitinka Jūsų poreikių – nenusiminkite, Rivjeros baldų parduotuvė turi platų kėdžių asortimentą, kurį rasite čia: https://arbaldas.lt/kedes/.

 

Prie šios kėdės puikiai dera mūsų asortimente esantys valgomojo stalai, kuriuos rasite čia: https://arbaldas.lt/valgomojo-baldai/stalai/.

 

Rivjera e. parduotuvėje esantys baldai saugomi Rivjera sandėlyje Vokietijoje, todėl galime užtikrinti greitą bei kokybišką atvežimą į Lietuvą. Prekes galėsite atsiimti mūsų baldų salonuose Vilniuje arba Kaune, taip pat Jūsų patogumui galime baldus pristatyti tiesiai į namus.

 

Kviečiame apsilankyti mūsų facebook paskyroje: Facebook

Nemokamas pristatymas

  • 2 metų garantija
  • Surinkimo paslaugos (papildomas mokestis)
Scroll to Top