%

Veliūrinis Kampas Su Miegojimo Funkcija B764

2299.00 

Veliūrinis Kampas Su Miegojimo Funkcija B764

Veliūrinis Kampas Su Miegojimo Funkcija B764 – tai itin elegantiškas baldas, kuris tinka ieškantiems ne tik išskirtinio komforto, bet ir prabangos.

APRAŠYMAS

Veliūrinis kampas su miegojimo funkcija Natuzzi Editions B764 – tai itin elegantiškas baldas, tinkantis ieškantiems ne tik išskirtinio komforto, bet ir prestižinio vaizdo. Šis veliūrinis kampas ne tik funkcionalus baldas, bet ir jūsų namų aksesuaras.

Efektyvumas ir kokybė

Veliūrinis kampas su miegojimo funkcija yra pilkos spalvos, kuri dera prie bet kokio namų vidaus dizaino ir puikiai įsilies į bendrą vaizdą. Šio dizaino sofa už papildomą kainą gali turėti miegamą funkciją ir pastovaus miegojimo funkciją. Todėl bet kada galėsite pailsėti po darbo, mokslo, ar priglausti svečius pailsėti. Šie itališki baldai yra ilgaamžiai ir tarnaus Jūsų šeimai ilgus metus.

Veliūrinis kampas su miegojimo funkcija – apie gamintoją

Natuzzi Editions yra pasaulyje gerai žinomas baldų gamintojas. Įmonė turinti daugiau nei 60 metų patirtį yra viena didžiausių Premium klasės baldų gamintojų pasaulyje. Natuzzi vardas yra vienas žinomiausių pasaulyje. Vokietijos baldų gamintojams yra svarbiausia praktiškumas, o italijos baldų gamintojams svarbiausia patogumas. Tad jeigu ieškote patogumo šis pasiūlymas būtent Jums.  Įmonė baldus pradėjo gaminti nuo 1959 metų. Įmonėje dirba virš 1500 darbuotojų. Kiekvienais metais išleidžia virš 50 naujų modelių į rinką. Įmonė dalyvauja visose svarbiausiose Europos baldų parodose. Savo produkciją siunčia į daugiau nei 80 pasaulio šalių.

Specifikacija

Išmatavimai: 258×160 cm
Aukštis 44-82 cm
Bendras gylis 101 cm

Galimybė rinktis

Veliūrinis kampas gali būti pasirenkamų spalvų. Audinius ir natūralią odą galite rinktis iš plačios paletės. Taip pat galite šią sofą modeliuoti ir pasirinkti tinkamiausius sau išmatavimus.

Galbūt Jums norisi kitokio dizaino baldo? Kviečiame užsukti į mūsų puslapį kur yra tik sofos: https://arbaldas.lt/sofos-lovos/

Jei neradote Jums patinkančio modelio mūsų baldų salonuose maloniai kviečiame prisijungti prie mūsų internetinės parduotuvės: https://arbaldas.lt

Visas prekes turime savo sandėlyje Vokietijoje, todėl prekės Jus pasieks per labai trumpą laiką. Prekes galėsite atsiimti mūsų baldų salonuose arba už papildomą mokestį Jums pristatysime tiesiai į namus.

Kviečiame apsilankyti mūsų facebook paskyroje: https://www.facebook.com/arbaldas/

Nemokamas pristatymas

  • 2 metų garantija
  • Surinkimo paslaugos (papildomas mokestis)
Scroll to Top