Veliūrinis minkštas kampas Ernesto B726

4650.00 

Veliūrinis minkštas kampas Natuzzi Editions Ernesto B726 – išskirtinio ir stilingo dizaino didelis ir erdvus sėdimasis kampas, kuris puikiai sutalpins ne vieną atvykusį svečią, o jūsų namams taps puošmena. Jei turite erdvius namus ir ieškote, kokią poilsio zoną įkurti – šis modelis pateisins jūsų lūkesčius.

EFEKTYVUMAS IR KOKYBĖ

Veliūrinis minkštas kampas gali būti išdėstytas pagal jūsų erdvę ir jūsų poreikius. Maloni perlamutrinė – kreminė spalva lengvai įsilies į jūsų sukurtų namų dizainą. Veliūrinis minkštas kampas pagamintas iš aukštos kokybės veliūro, kuris užtikrina, kad šis minkštas kampas ilgai puoš jūsų namus. Šio modelio atlošai bei medžiagos atspindys įneša jaukumo ir subtilios prabangos natą.

VELIŪRINIS MINKŠTAS KAMPAS – APIE GAMINTOJĄ

Natuzzi Editions yra pasaulyje gerai žinomas baldų gamintojas. Įmonė, turinti daugiau nei 60 metų patirtį yra viena didžiausių Premium klasės baldų gamintojų pasaulyje. Natuzzi vardas yra vienas žinomiausių pasaulyje. Vokietijos baldų gamintojams yra svarbiausia praktiškumas, o Italijos baldų gamintojams svarbiausia patogumas. Tad jeigu ieškote patogumo šis pasiūlymas būtent Jums.  Įmonė baldus pradėjo gaminti nuo 1959 metų. Įmonėje dirba virš 1500 darbuotojų. Kiekvienais metais į rinką išleidžia virš 50 naujų modelių. Natuzzi įmonė dalyvauja visose svarbiausiose Europos baldų parodose. Savo produkciją siunčia į daugiau nei 80 pasaulio šalių.

SPECIFIKACIJA

Šių baldų komplekto kojos pagamintos iš metalo.
Odinis kampas: 339*264 cm

Veliūrinis minkštas kampas – galimybė pritaikyti pagal savo poreikius

Vėliūrinis minkštas kamoas gali būti pagamintas iš daugybės įvairių audinių. Audiniai skirstomi į skirtingas kategorijas. Kiekviena kategorija turi skirtingą kainų lygį. Prie šio kampo puikiai dera mūsų parduotuvėje esantys valgomojo stalai, kuriuos rasite čia.

 

Jei neradote Jums patinkančio modelio internetinėje parduotuvėje, kviečiame užsukti į mūsų baldų saloną. Dauguma minkštų baldų komplektų gali būti derinami pagal jūsų poreikį – galite pasirinkti reikiamo dydžio sofas bei fotelius, pasirinkti patinkačias medžiagas.

 

Visas prekes turime savo sandėlyje Vokietijoje, todėl prekės Jus pasieks per labai trumpą laiką. Prekes galėsite atsiimti mūsų baldų salonuose arba už papildomą mokestį Jums pristatysime tiesiai į namus.

 

Kviečiame apsilankyti mūsų facebook paskyroje: https://www.facebook.com/arbaldas/

Nemokamas pristatymas

  • 2 metų garantija
  • Surinkimo paslaugos (papildomas mokestis)
Scroll to Top